قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

آئین تجلیل از «آزادگان اقلیت مذهبی» برگزار می‌شود – |

آئین تجلیل از «آزادگان اقلیت مذهبی» برگزار می‌شود – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان آئین تجلیل از «آزادگان اقلیت مذهبی» برگزار می‌شود – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته . با استناد به گفته روابط عمومی مدیریت فرهنگی_هنری منطقه ۸ و فرهنگسرای گلستان،   با شروع تجاوز عراق به ایران، هزاران نفر از مردم ایران، نظامی و بسیجی راهی جبهه‌های نبرد حق علیه باطل شدند.   در طول جنگ تحمیلی همراه با پیروزی‌های رزمندگان اسلام که بالاخره منجر به عقب راندن رژیم بعث از سرزمین عزیزمان تا قلب عراق شد، ۴۵ هزار نفر از رزمندگان اسلام به اسارت نظامیان بعثی درآمدند.

اسرای پیشرو ایران با تفکر و دلسوزی، توانستند پیشرو ماندن و امید را برای ما معنا کنند و صبوری را به ما بیاموزند. این اسیران دلی بزرگتر از اقیانوس داشتند، از دنیا بریدند و تسلیم رضای خداوند شدند و لقب آزاده دریافت کردند و نیمه تابستان ۶۹  سال  با رایزنی‌های نظامی میان ایران و عراق هزاران هزار رزمنده از چنگال اسارت رژیم بعثی آزاد و به میهن اسلامی بازگشتند.

رهبر معظم انقلاب خطاب به آزادگان عزیز فرمودند «: مسئله اسارت طولانی فرزندان این ملت به نوبه خود امتحان دیگری بود که ملت ما با موفقیت آن را به انجام رسانده و اسرای ما مثل ملت ایران از خود آزادمردی نمایش دادند و نتیجا با موفقیت و سرافرازی به وطن بازگشتند. شما در دوران اسارت شرایط سختی را گذراندید، با اینحال در عین حال با حفظ دین و اعتقادات و دلبستگی خود به اسلام، امام و انقلاب باعث افتخار و آبرومندی ملت خود در مقابل دشمن شدید».

برای شما نیز جالب است؟  یک حلقه از ارتش‌ ده‌ها میلیونی

همزمان با سالروز حادثه  بزرگ و بازگشت پرستورهای مهاجر دفاع مقدس به کشور فرهنگسرای گلستان با هم کاری بنیاد شهید و امورایثارگران درنظر دارد از آزادگان سرافزار کشور تجلیل بعمل آورد.

سخنران این مراسم که پنجشنبه ۲۶ مردادماه ساعت ۸ صبح و در فرهنگسرای گلستان برگزار می شود سعید اوحدی آزاده و مدیرعامل سازمان حج و زیارت  است. به علاوه از طرف دیگر پخش مستندی از شهید محسن حججی و مستندی از ورود آزادگان به کشور با روایتگری حاج رسول ملایری از دیگر بخش‌های این برنامه است. غیر از این در این مراسم از آزادگان اقلیت مذهبی آوانس عزیزیان، سارو یعقوبیان، سینک وارتانیان و باگرات کشیش آبنوسی تجلیل بعمل می آید.

علاقمندان به سود گیری از این برنامه می توانند جهت کسب معلومات بیشتر به فرهنگسرای گلستان واقع در نارمک، میدان هلال احمر، خیابان گلستان، فرهنگسرای گلستان مراجعه کنند یا جهت کسب معلومات بیشتر با تلفن ۷۷۸۱۵۱۷۳ رابطه بگیرند.

امیدواریم این مقاله با عنوان آئین تجلیل از «آزادگان اقلیت مذهبی» برگزار می‌شود – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی