قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

«آب هرگز نمی‌میرد» به چاپ ۳۲ رسید/ خاطرات خواندنی یک فرمانده – |

«آب هرگز نمی‌میرد» به چاپ ۳۲ رسید/ خاطرات خواندنی یک فرمانده – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان «آب هرگز نمی‌میرد» به چاپ ۳۲ رسید/ خاطرات خواندنی یک فرمانده – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، کتاب «آب هرگز نمی میرد» شامل خاطرات خاطرات میرزا محمد سلگی از جانبازان دوران دفاع مقدس اخیرا به وسیله نشر ۲۷ بعثت به چاپ سی و دوم رسیده است.

تقریظی که رهبر انقلاب بر این کتاب نوشته‌اند، از نمونه دلایل استقبال مخاطبان از این کتاب طی ماه‌های قبلی بوده است. «آب هرگز نمی‌میرد» خاطرات محمدسلگی فرمانده گردان ۱۵۲ حضرت اباالفضل لشگر انصارالحسین را در بر می‌گیرد که به قلم حمید حسام تدوین شده‌اند. تقریظ رهبری بر این کتاب، بهمن ماه سال قبلی معرفی شد.

«آب هرگز نمی‌میرد» در سال ۹۳ برنده جایزه جلال آل احمد شد. چاپ اول این کتاب در سال ۹۳ به وسیله انتشارات صریر پخش شد و اکنون اخیرا چاپ  سی و دوم آن راهی مارکت نشر شده است.

نشر ۲۷ بعثت به علاوه از طرف دیگر اخیرا کتاب کارنامه عملیاتی خیبر از لشگر ۲۷ محمد رسول الله(ص) را اخیرا با عنوان «شراره های خورشید» به چاپ رسانده است. این اثر، نوشته‌ها و نتایج بررسی ها گلعلی بابایی و حسین بهزاد را شامل می شود و پیشتر روند چاپ کتاب های «همپای صاعقه» و «ضربت متقابل» چاپ شده است.

این ناشر مقرر شده بود کارنامه‌های عملیاتی عملیات های خیبر و بدر را در یک کتاب چاپ کند که به دلیل زیاد بودن مطالب کارنامه عملیاتی خیبر تا این لحظه به ۴ جلد رسیده و به ذهن خطور می کند انتشار این کارنامه در شکل مجلدات بعدی، ادامه خواهد داشت.

برای شما نیز جالب است؟  «خاکریز پیشانی» نقد و بررسی می‌شود - |

امیدواریم این مقاله با عنوان «آب هرگز نمی‌میرد» به چاپ ۳۲ رسید/ خاطرات خواندنی یک فرمانده – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی