قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

آزادگان ذخیره راهبردی و مدلهای برتر استقامت برای امروز کشور هستند – |

آزادگان ذخیره راهبردی و مدلهای برتر استقامت برای امروز کشور هستند – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان آزادگان ذخیره راهبردی و مدلهای برتر استقامت برای امروز کشور هستند – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته . با استناد به گفته معاونت روابط عمومی و آگهی بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزشهای دفاع مقدس در ابتدای این اعلامیه آمده است: یکی از حقایق الهام دهنده و درس‌آموز ملت‌ها در عرصه جنگ‌های تاریخی مقاومت و ایستادگی رزمندگان اسیر شده در بند دشمن است که به تناسب نحوه استقامت و تحمل سختی‌ها و مرارت‌های دوران اسارت و اثری که در مسیر موفقیت‌ها و پیروزی‌های کشورشان داشته‌اند، نزد جامعه خود از مکان و ارزش درخور وشایسته‌ای دارا هستند.

این اعلامیه می‌افزاید: روایت مقاومت رزمندگان اسلام و فرزندان آزاده ملت ایران در جنگ تحمیلی هشت ساله در طرف دیگر جنایت‌ها و وحشی‌گری‌های رژیم بعثی عراق یادآور میزان پای بندی باور توصیف‌ناپذیر آنان به اهداف و آرمان‌های دینی، پیشرو و ملی است به گونه‌ای که در این عرصه، متحمل شکنجه و اذیت و آزارهای فراوان گردیدند؛ با اینحال برابر دشمن لحظه و ذره ای از خود سستی و ضعف نشان ندادند.

پیشتر این اعلامیه آزادگان نماد مقاومت و ایثارگری ملت ایران و سفیران استقامت و ایستادگی آنان برابر جبهه دشمن و الگوهای تاریخ‌ساز کشور برای امروز و فردای این سرزمین توصیف و تصریح شده است: آزادگان سرافراز و مقاوم بعد از انتهای جنگ تحمیلی و بازگشت به آغوش ملت و میهن، دفاع مقدس خود را در عرصه‌هایی تازه و متنوع تداوم بخشیدند و با نقش آفرینی‌های سترگ در مسیر پیشرفت و تعالی کشور به ویژه در صحنه‌های مدیریتی و عرصه‌های دانش بنیان، افتخارات ماندگاری را برای نظام اسلامی و فرزندان و وابستگان خود رقم زدند که کارهای و پیامدهای آن در هر بخشی می تواند منشأ انگیزه سترگ و  پیش روندگی برای نسل جوان امروز قرار گیرد.

برای شما نیز جالب است؟  اعلامیه بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در سالگرد انتهای جنگ - |

این اعلامیه در انتهای با تبریک فرخنده روز ورود آزادگان به میهن اسلامی به خیل آزادگان سرافراز و خانواده معظم آنان، آزادگان را ذخیره راهبردی و مدلهای برتر صبر و استقامت زینبی و مبلغان فرهنگ و تاریخ مقاومت و دفاع مقدس ملت ایران در مقطع تاریخی حساس معاصر قلمداد و تاکید کرده است: در شرایطی که شمار عظیمی از آزادگان عزیز به دلایل ناشی از میراث دوره ی اسارت به خیل شهدای گرانقدر پیوسته‌اند، با اینحال ملت ایران بازهم از حضور و همراهی آنان در جامعه اسلامی برخوردار است و جا دارد با تأسی به رهنمودهای مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و تکریم و قدردانی از مجاهدت‌های توام با بصیرت و هوشمندی این عزیزان، نسل جوان و نوجوان کشور را به درس‌آموزی از نقش آزادگان در تاریخ مقاومت و استقامت این سرزمین و سیره آنان برابر دشمنان انقلاب و نظام که به ویژه برای نسل امروز  و مردم این فاصله وبوم بسیار آموزنده و الهام دهنده است ترغیب و ترغیب کرد.

امیدواریم این نوشته با عنوان آزادگان ذخیره راهبردی و مدلهای برتر استقامت برای امروز کشور هستند – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی