قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

آمادسازی اردوگاه راهیان نور دزلی با ظرفیت بیش از ۴۰۰ نفر – |

آمادسازی اردوگاه راهیان نور دزلی با ظرفیت بیش از ۴۰۰ نفر – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان آمادسازی اردوگاه راهیان نور دزلی با ظرفیت بیش از ۴۰۰ نفر – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته . با استناد به گفته ستاد خبری راهیان نور، فرهاد غلامی مسئول راهیان نور سپاه بیت المقدس کردستان اظهار داشت: حضور اقشار مختلف مردم در جاهای عملیاتی استان کردستان چشمگیر است و با استناد به این حضور شایسته، اقداماتی در خصوص اسکان این عزیزان صورت گرفته است.

وی ادامه داد: پیرامون همین مسئله و با استناد به اعزام‌های گسترده کاروان‌های راهیان نور زائر سرای دزلی شهرستان سرو آباد با ظرفیت بیش از ۴۰۰ نفر دیزاین و کار تولید آن در مسیر پیش روی قرار گرفت.

غلامی در همین عرصه یادآو شد: با تلاش‌های صورت گرفته این اردوگاه در شرف اتمام تولید است و به با تکمیل شدن بخش‌های مختلف آن شروع به پذیرش زائران راهیان نور می‌کند.

مسئول راهیان نور سپاه بیت المقدس کردستان خاطر نشان کرد: غیر از این اردوگاه، ۳ اردوگاه شهید نصر الهی بانه، شهید قهاری مریوان و بروجردی سنندج پذیرای زائران راهیان نور خواهند بود.

ایشان در انتهای با بیان اینکه استان کردستان سرزمین مجاهدت‌های خاموش است، خاطر نشان کرد: حماسه‌های ماندگاری در استان کردستان به وسیله غیورمردان این سرزمین آفریده شد که نیازمند تبیین و انتقال است.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است ۷ یادمان؛ تپه الله اکبر، باشگاه افسران، والفجر ۴، والفجر ۱۰، سیران بند، بوالحسن و شهدای گمنام زریوار در استان کردستان می باشد.

امیدواریم این مقاله با عنوان آمادسازی اردوگاه راهیان نور دزلی با ظرفیت بیش از ۴۰۰ نفر – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

برای شما نیز جالب است؟  سبک مدیریتی «احمد متوسلیان» یک الگو برای پیشبرد اهداف انقلاب است
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی