قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

اجرای کارهای نوین در عرصه دفاع مقدس و راهیان نور مدنظر باشد – |

اجرای کارهای نوین در عرصه دفاع مقدس و راهیان نور مدنظر باشد – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان اجرای کارهای نوین در عرصه دفاع مقدس و راهیان نور مدنظر باشد – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، غلامرضا شریعتی قبل از ظهر امروز نشست ستاد حفظ کارهای و نشر ارزش های دفاع مقدس استان خوزستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای قیام ۱۵ خرداد و سالروز ارتحال امام راحل اظهار کرد: پیش بینی میکنیم تا کمیته های ستاد حفظ کارهای و ارزشهای دفاع مقدس به روش منظم تر تشکیل جلسات را داشته و برنامه های خود را معرفی دهند.

شریعتی عنوان کرد: برنامه های پژوهشی خوبی انجام شده که کار ارزشمندی است با این وجود ابزار های اجرایی باید برای تداوم آن نهایت هم کاری را داشته باشند. به علاوه از طرف دیگر پیشنهادات دانشگاه شهید چمران اهواز در کارگروه استانی مطرح و مورد تصویب قرار بگیرد. تمام اسناد و مستندات خود را به اداره کل حفظ کارهای معرفی دهند تا بتوان مدارک مستند و جامعی داشته باشیم.

وی اظهار کرد: از سال قبل مطرح کردیم ۱۴ یادمان را باید در شان خوزستان و دفاع مقدس تکمیل و بازسازی کنیم و اجرای کار برای سه یا چهار یادمان در هر سال را در مسیر پیش روی قرار دادیم. تعداد زیادی از هموطنان در شکل راهیان نور به استان خوزستان می آیند که می بایست از بعد معنوی، فرهنگی و اقتصادی آن برخوردار شد. باید برای خدمات دهی به زائران راهیان نور برنامه ریزی های ضروری را داشته باشیم و در عین حال اعتبارات ضروری را برای نوسازی یادمان ها اختصاص دهیم.

برای شما نیز جالب است؟  روحانیت باید به علوم روز تجهیز باشد تا برای جامعه امروزش مثمر ثمر باشد

شریعتی در رابطه با اجرا بزرگداشت سه شهید مهم دفاع مقدس گفت: امسال همه ابزار ها باید در جلسات کمپانی کنند تا برنامه هایی را در شان این شهدای والامقام برگزار کنیم. با این برنامه ها ضمن بزرگداشت یاد آنها فرهنگ اخلاق، از خودگذشتی، ایثار و شهادت را در جامعه اشاعه می کنیم. به هر حال باید منش و اخلاق شهدا و وقایع جامعه در لحظه دفاع مقدس باید با اسم الگو به جوانان منتقل کنیم.

استاندار خوزستان گفت: موزه  دفاع مقدس دزفول را چند روز قبل افتتاح کردیم و امیدوارم باغ موزه نیز هرچه سریعتر تولید شود.

وی اضافه کرد: خوزستان نماد مقاومت و دفاع در لحظه جنگ تحمیلی بوده که باید شرایط ضروری برای استفاده هموطنان از کارهای آن را ممکن کنیم. امیدوارم اجرای کارهای نوین در این عرصه را مدنظر داشته باشیم تا بیشتر جوانان را جذب کنیم که با این وجود تجهیز به قابلیت ها روز در این عرصه ضروری است. امیدوارم که همه مدیران در مراسمات دو روز آتی حضوری اکتیو داشته و یاد و خاطره امام راحل و شهدای گرانقدر را گرامی بدارند.

 

امیدواریم این نوشته با عنوان اجرای کارهای نوین در عرصه دفاع مقدس و راهیان نور مدنظر باشد – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی