قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

اجرا باشکوه رژه ۵ مهر با حضور سردار سلامی در آبادان – |

اجرا باشکوه رژه ۵ مهر با حضور سردار سلامی در آبادان – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان اجرا باشکوه رژه ۵ مهر با حضور سردار سلامی در آبادان – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، عبدالامیر شریفی عصر امروز در نشست هماهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس در محل سرسرای اجتماعات فرمانداری آبادان اضافه کرد: اجرا رژه نیروهای مسلح به مناسبت سالروز شکست حصر آبادان یکی از برنامه های محوری و اصلی ما است که روز پنجم مهر، ساعت هشت صبح در محل بلوار معلم اجرا می شود.

وی اظهار کرد: در این روز یگانهای پیاده، وسیله نقلیه ای و موتوری توان نظامی و اقتدار ملی را به نمایش می گذارند.

شریفی بر لزوم انجام کارهای تبلیغی و میدانی ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس با استناد به تقارن برنامه های در هفته جاری با روزهای محرم و شهدای منا شد.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، با استناد به شعار محوری «من پیشرو ام» و نظر به مفاد مطرح شده در هدف راهبرد و سیاست های اجرایی و با نگاه گفتمانی، تبلیغی و اطلاع رسانی، تجلیلی و تکریمی و محیط مجازی روزهای مختلف هفته دولت به ترتیب پایین نامگذاری شده که اولین روز آن که مقارن با ۳۱ شهریور ماه است روز «معنویت، اقتدار نیروهای مسلح، وحدت ملی و سلامت» نامگذاری شده است.

«علم و تکنولوژی، جوانان، سربازان»، «ولایتمداری، همبستگی ملی، دفاع همه جانبه»، «اقتصاد مقاومتی، خودباوری، خدمات رسانی مردمی و اصناف»، «بصیرت افزایی، دشمن شناسی، بیداری اسلامی، استکبارستیزی»، «رزمندگان، پیشکسوتان، زنان اسوه های صبر و مقاومت»، «سهیدان، جانبازان، آزادگان، ایثارگران» و «فرماندهان، عزت مداران، حماسه آفرینان» عنوان دیگر روزهای هفته دفاع مقدس است. ستاد بزرگداشت مراسم هفته دفاع مقدس در استانها با مسئولیت استانداران و دبیری مدیران کل حفظ کارهای و نشر ارزشهای دفاع مقدس و با عضویت سازمان ها و نهادهای ذیربط تشکیل می شوند.

برای شما نیز جالب است؟  پیکر یک شهید مدافع حرم در اهواز تشییع شد - |

امیدواریم این مقاله با عنوان اجرا باشکوه رژه ۵ مهر با حضور سردار سلامی در آبادان – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی