قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

اصحاب رسانه پیش قراولان بازدارندگی و اقتدار ایرانی اسلامی هستند – |

اصحاب رسانه پیش قراولان بازدارندگی و اقتدار ایرانی اسلامی هستند – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان اصحاب رسانه پیش قراولان بازدارندگی و اقتدار ایرانی اسلامی هستند – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته . با استناد به گفته معاونت روابط عمومی‌و آگهی بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در ابتدای این اعلامیه آمده است: نقش آفرینی‌های خبرنگاران در نمایان‌سازی موفقیت‌ها وشاخصه‌های برجسته ملت ایران در طول چهار دهه قبلی از مکان مخصوصی برخورداربوده وبازخوانی ابعاد و زوایای آگاهی بخشی خبرنگاران درجامعه، الهام دهنده و آموزنده است.

این اعلامیه می‌افزاید: اتحاد وهمدلی وآگاهی وبصیرت امروز ملت ایران اسلامی ‌که جهانیان را به حیرت و ستایش واداشته است بخش اعظم خود را مدیون همت، تلاش وسخت کوشی صادقانه و متعهدانه اصحاب رسانه است که با ترسیم به موقع واقعیات وحقایق پیرامونی رخدادها وحوادث جاری در سطح داخلی وخارجی، آنان را به تفکر وتحلیل درست وموثرتحولات اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و نظامی‌وپدیده‌های ایمنی درجوامع رهنمون ساخته است.

پیشتر این اعلامیه، رویکردمقتدرانه ومتعهدانه جامعه رسانه ای ایران اسلامی ‌نسبت  به پدیده‌ها و رخدادهای مختلف در عرصه‌های جهانی را عامل عصبانیت امپراتوری نشریات سلطه وغوغاسالاری ابرسرمایه داری غرب قلمداد وتصریح شده است: نمایش تصویرعظمت، پیشرفت وبالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ‌ایران در جهان امروز برغم توطئه‌ها و فتنه آفرینی‌های پیدا وپنهان استکبار جهانی و آشکارسازی وپرده برداشتن از ترفندها ودسیسه‌های شیطانی آمریکا ومتحدان غربی وعربی آن علیه امت اسلامی ‌به ویژه در صحنه تفاوت منطقه‌ای و جنگهای نیابتی وتروریسم تکفیری در غرب آسیا، سند سربلندی و رسالت شناسی اصحاب رسانه در کشور عزیزمان بشمار می‌آید.

این اعلامیه، وحدت ویکپارچگی ملی، قدرت بازدارندگی، اقتدار دفاعی وعزم واراده پولادین ملت شجاع و با بصیرت ایران اسلامی ‌در عرصه‌های دشمن شناسی ودشمن ستیزی را وامدار عوامل مختلف ازجمله نقش پذیری‌ها ومجاهدت‌های خبرنگاران و جامعه مطبوعاتی کشور توصیف و آورده است: اهتمام قابل ستایش اصحاب رسانه در یادآوری و زنده نگه داشتن درس‌ها وعبرت‌های دوران دفاع مقدس و روحیه جهاد، ایثار، مقاومت و سلحشوری درجامعه و برقراری رابطه و احساس تعلق بین نسل‌های امروز با روز قبل میهن اسلامی ‌در مقابل دشمنی‌های فراوان وگوناگون ضدبشری جبهه خبیث استکبارجهانی و صهیونیسم بین المللی در عرصه‌های دفاع از انقلاب و آرمان‌های بلند شهیدان بزرگترین نقش و تاثیر را در مسیر پیش روندگی انقلاب اسلامی ‌وپویایی وبالندگی امت اسلامی ‌با تکیه بر وصایای حکیمانه حضرت امام خمینی(رحمه الله تعالی علیه) و راهبردها ورهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) غیرقابل انکار است.

برای شما نیز جالب است؟  اعلامیه بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در سالگرد انتهای جنگ - |

بنیاد حفظ کارهای و نشرارزش‌های دفاع مقدس درپایان اعلامیه خود با گرامیداشت سالروز شهادت شهید محمدصارمی‌ خبرنگار متعهد، تلاشگر وانقلابی خبرگزاری جمهوری اسلامی ‌وگرامیداشت یاد و خاطره تمامی ‌شهدای عرصه خبر و رسانه و تبریک روزخبرنگار به جامعه مطبوعاتی و آحاد خبرنگاران فهیم، آگاهی بخش وبصیرت آفرین کشور و قدردانی از تلاش‌های مستمر آن‌ها در حفظ ونشر فرهنگ و ارزش‌های دفاع مقدس در میهن اسلامی و حتی فراتر از آن تأکید کرده است: در شرایط خطیر وبسیار حساس امروز که جبهه متحد دشمنان انقلاب اسلامی ‌وملت ایران با تحمل شکست‌های زنجیره‌ای وخفت بار در جبهه‌های گوناگون مقاومت اسلامی ‌منطقه، رویاهای آشفته خود را بر باد رفته یافته و زخم‌خورده‌تر از قبلی، درصدد انتقام از نظام مقدس جمهوری اسلامی ‌و ایرانیان غیور و پیشرو می‌باشد و ترفندهای نوین و پیچیده‌ای را برای ایجاد شکاف و تفرقه و تضیف پایه‌های وحدت و اقتدارملی ایران اسلامی ‌را در مسیر پیش روی خود قرار داده است، از اینرو از اصحاب رسانه حدسیات می شود با هوشمندی، همت جهادی  ودشمن ستیزانه، پیشتازی خود را آشکارتر نموده و با خنثی سازی صورت و سیرت برنامه‌ها وتوطئه‌های خبیث وشیطانی آنان و بیان وانعکاس این حقیقت که هزینه تسلیم شدن برابر دشمن درمقایسه با ایستادگی در طرف دیگر آن بیشتر است، جریان‌سازی مطبوعاتی ضد سلطه وجاهلیت مدرن را در جامعه تعمیق بخشند.

امیدواریم این نوشته با عنوان اصحاب رسانه پیش قراولان بازدارندگی و اقتدار ایرانی اسلامی هستند – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی