قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

اعلامیه بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در سالگرد انتهای جنگ – |

اعلامیه بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در سالگرد انتهای جنگ – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان اعلامیه بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در سالگرد انتهای جنگ – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته .، بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در اعلامیه‌ای با گرامیداشت ۲۷ تیرماه، بیست و نهمین سالروز پذیرش قطعنامه ۵۹۸، مقاومت و دفاع مقدس ۸ ساله ملت ایران را گنجینه‌ای ارزشمند وعبرت آموز برای تاریخ امروز و فردای کشور دانست.

به نوشته معاونت روابط عمومی و آگهی بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در ابتدای این اعلامیه آمده است: با گذشت ۲۹ سال از پذیرش قطعنامه ۵۹۸ و شکل گیری روند انتهای رسمی جنگ تحمیلی ۸ ساله استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی که یکی از نقاط عطف تفاوت دهه ۶۰ به حساب می آید، بازخوانی و تبیین چرایی و چگونگی جنگ تحمیلی و مقاومت تاریخی و ستایش برانگیز ایران اسلامی در مقابل آن از موضوعات ضروری و دوردستی ناپذیر است که بایستی با دقت و واقع بینی مورد کاوش وتحلیل قرار گیرد.

این اعلامیه می افزاید: دفاع مقدس ۸ ساله ملت سلحشور ایران اسلامی در یک جنگ تمام عیار بین المللی که به سرکردگی استکبارجهانی، دولتهای مدعی حقوق بشر وهمراهی کشورهای مرتجع منطقه ای برای نابودی انقلاب اسلامی و فروپاشی نظام جمهوری اسلامی و سلطه مجدد بر ملت ایران دیزاین شده بود، برغم اراده و پردازش شوم  وپوچ دشمنان، به نقطه درخشش ایران اسلامی  و بسط و نفوذ «گفتمان انقلاب اسلامی» و پیشرفت «بیداری و مقاومت» در منطقه و فراتر از آن در جغرافیای سلطه پذیری مبدل شد.

برای شما نیز جالب است؟  فرزند شهیدم برای نماز شب بیدارم می‌کرد

پیشتر این اعلامیه با اشاره به عبرت‌ها و پیامدهای جنگ تحمیلی ۸ ساله نظام سلطه، استکبارجهانی وشیطان اعظم آمریکای جهان خوار علیه ملت مقاوم و بیدارایران اسلامی تصریح شده است: غافلگیری راهبردی که منجر به تحمیل یک جنگ سخت، گسترده و همه جانبه به انقلاب، نظام و ملت ایران شد، امروز با هوشمندی و ژرف‌اندیشی رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و بصیرت، ولایتمداری واتحاد وهمدلی نیروهای مسلح و ایرانیان غیور کارکرد خود را به «هوشیاری، بصیرت و آمادگی راهبردی» برای هماوردی با دشمنان و ممکن سازی ظرفیت‌ها و فرصت‌های «بازدارندگی» در مهار طمع ورزی ها و ماجراجویی های ذهنی و محاسباتی جبهه دشمن داده است.

این اعلامیه تأکید کرده است: تبیین هنرمندانه و واقع بینانه دفاع مقدس و چرایی پذیرش قطعنامه ۵۹۸ و اتخاذ راهبرد انتهای جنگ به وسیله حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه) و پیامدهای آن درتداوم حرکت زنده، پویا، بالنده و پیش رونده انقلاب اسلامی و ممکن‌سازی بسترهای پیشرفت و تعالی کشور در نیل به قله‌های ممتاز بین‌المللی و مبدل شدن به یک کشور مقتدر در «هندسه قدرت منطقه‌ای» و بازیگردانی انکارناپذیر در عرصه جهانی، از ضرورت‌های دوردستی‌ناپذیری است که به ویژه بایستی برای نسل‌های جوان که آتی ساز میهن اسلامی هستند، در مسیر پیش روی همه ابزار‌های مسئول به ویژه جامعه رسانه ای و آموزش و پرورش و دانشگاه‌های کشور قرار گیرد.

این اعلامیه در انتهای با تعظیم به مقام شامخ شهیدان هشت ساله دفاع مقدس و پاسداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (رحمه الله علیه) و تأکید بر نقش بازدارنده پیشرفت گفتمان انقلاب اسلامی و مقاومت و حفظ روحیه جهاد ی و پیشرو در جامعه اسلامی آورده است: نگاه عمیق به روند تفاوت و رخدادهای منطقه ای و درک توطئه‌ها و نقشه های تازه و پیچیده نظام سلطه و صهیونیسم بین المللی و عده ای ماجراجویی‌های رژیم‌های قبیله‌ای و جاهلی منطقه، اقتضا می کند آحاد ملت و مسئولین عزیز با برافراشته نگه داشتن پرچم وحدت و یکپارچگی ملی و نصب العین قرار دادن منویات مقام عظمای ولایت و رهبری حضرت امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی)، عوامل و عرصه‌هایی که در آن مقطع عامل طمع ورزی دشمنان و تحمیل جنگ ۸ ساله آنان علیه ایران اسلامی قرار گرفت را مایه عبرت قرار داده و آمال و آرزوهای امروز جبهه بدخواهان انقلاب و نظام اسلامی را باطل سازند.

برای شما نیز جالب است؟  میثم مطیعی در آغوش حاج قاسم

امیدواریم این نوشته با عنوان اعلامیه بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در سالگرد انتهای جنگ – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی