قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

امروز انقلاب اسلامی از مرحله بازدارندگی عبور کرده است – |

امروز انقلاب اسلامی از مرحله بازدارندگی عبور کرده است – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان امروز انقلاب اسلامی از مرحله بازدارندگی عبور کرده است – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، دریادار علی فدوی شامگاه چهارشنبه در مراسم بزرگداشت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران و روز ملی بسیج اساتید در دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به شخصیت شهید چمران اظهار کرد: شهید چمران مراتب انسانی برای رسیدن به انسان کامل را به‌خوبی طی کرده بود بدین جهت باور دارم انتخاب روز شهادت ایشان به اسم روز بسیج اساتید، کار مناسبی است.

وی اضافه کرد: شهید چمران مراتب علمی خود را به‌خوبی طی کرد و در مراتب جهادی نیز آن‌قدر پیش رفت که به فاصله شهادت که بالاترین سطح است، دست یافت. خودشً در ۶ ماه در ابتدا جنگ همراه با ایشان در جنگ‌های نامنظم هم کاری داشتم و به‌خوبی با منش بالایش آشنا هستم با این وجود عده ای‌ها بودند که ممکن است تنها یک‌بار شهید چمران را دیده بودند با این وجود رفتار و کلام وی را هیچ‌گاه فراموش نکردند.

دریادار فدوی با اشاره به ناسازگاری غرب با انقلاب اسلامی گفت: از ۲۴ بهمن‌ماه سال ۱۳۷۵ دشمنی غربی‌ها با انقلاب شروع شود و آن‌ها تیر زدن به انقلاب اسلامی را شروع کردند و مبارزه با این انقلاب مردمی از همان روز شروع شد و تا به امروز یک روز هم نبوده که آن‌ها دشمنی خود با این انقلاب را تعطیل کرده باشند. آیا به نظر شما دعوای ما با غرب و در رأس آن‌ها آمریکا از نوع همین دعواها و جنگ‌هایی است که معمولاً بیننده آن هستیم؟ یا اینکه جنگ آن‌ها با ما با استناد به مسائل منطقه‌ای و انرژی و اقتصاد است؟ شک نکنید دعوای ما با آمریکا، حق و باطلی است. اگر آمریکا می‌موفق شد علیه این انقلاب کار مخصوصی انجام دهد آن را به فردا موکول نمی‌کرد. ما هم‌نظر داریم که حق و باطل نمی‌توانند همدیگر را تحمل کنند و همراه با همدیگر باشند.

برای شما نیز جالب است؟  جشن بزرگداشت فتح خرمشهر برگزار می‌شود

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: باوجود اینکه دعوای ما با آمریکا حق و باطلی است با این وجود آن‌ها در ۳۹ سال قبلی نتوانسته‌اند کاری علیه ما بکنند و به عبارتی دعوای خود را تمام کنند. دلیل این مسئله این است که آمریکایی‌ها متوجه شده‌اند که علیه نظام جمهوری اسلامی ایران نمی‌توانند کاری از قبل ببرند اگر هم اقدامی بکنند ضرر آن به‌مراتب بیشتر از نفع آن خواهد بود.

دریادار فدوی گفت: خود آمریکایی‌ها اقرار کرده‌اند که انقلاب اسلامی ایران قدرت بازدارندگی بالایی دارد و در این مدت این انقلاب حتی از این قسمت کار نیز عبور کرده است چرا چون در اول انقلاب ما در خانه خودمان در مقابل این تهاجم مقاومت می‌کردیم با این وجود از سال ۶۳ به بعد شروع به دفاع در خانه دشمن کردیم.

وی گفت: در سال ۱۳۶۵ و بعد از انجام عملیات والفجر هشت و کربلای ۵، آمریکایی‌ها به‌صورت مستقیم وارد جنگ شدند و ما به‌صورت مستقیم با آن‌ها وارد جنگ شدیم و به اقرار خود آمریکایی‌ها در این نبردها ما پیروز بودیم. همین مرحله دلیل شد ما از مرحله دفاع از خود به مرحله بازدارندگی برسیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: اکنون ما به اقرار خود آمریکایی‌ها از مرحله بازدارندگی هم عبور کرده‌ایم و به مرحله سوم رسیده‌ایم؛ یعنی به مرحله‌ای رسیده‌ایم که دشمن تصور می‌کند می‌تواند از طرف ما اقدامی علیه وی صورت بگیرد بدین جهت دشمن در جستجوی این مسئله است که قدرتی بیابد که در مقابل قدرت ما توان بازدارندگی بیابد.

برای شما نیز جالب است؟  عدم تقبل هزینه ‌تولیدات دفاع مقدسی در تلویزیون خسارت و ضایعه است - |

دریادار فدوی با مقایسه بودجه‌های نظامی دو کشور ایران و آمریکا تصریح کرد: تنها بودجه نظامی آمریکا ممکن است برابر با پول ۳۰ سال فروش نفت ما است و این مسئله به لحاظ کمیت اصلاً قابل مقایسه نیست با این وجود در جنگ ۳۳ روزه وقتی آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها تمام توان خود را به کار دریافت کردند بازهم شکست خوردند. این مسئله نشان می‌دهد که وعده خداوند در بیشتر مواقع حق است با این وجود ما هم وظایفی برای تحقق این وعده داریم.

وی به علاوه از طرف دیگر به مقاومت‌هایی که امروز مردم کشورهای یمن و فلسطین و سوریه در مقابل متجاوزان انجام می‌دهند اشاره نمود و گفت: گاهی می‌گویند که این گروه‌های ایرانی هستند که در این کشور در حال جنگ هستند. به توجه به اینکه مردم یمن از ضعیف مردم دنیا هستند با این وجود عده ای‌ها که نظر داشتند جنگ علیه مردم این کشور را سه روز تمام می‌کنند اکنون ماه‌هاست آنجا گرفتار شده‌اند. بعد از دو و سال و نیم آن‌ها در سوریه و یمن غیر از جنایت، کاری نکردند چون مردم این کشورها نیز مردم ایران را الگوی خود قرار داده‌اند و با اتکا به خداوند در مقابل دشمن قد علم کرده‌اند.

نیروی دریایی نوک پیکان انقلاب است

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه این نیرو، نوک پیکان و خط مقدم انقلاب اسلامی است، گفت: در سال‌های واپسین به دفعات در مقابل آمریکایی‌ها قرار گرفته‌ایم. دانشگاه شهید چمران اهواز در برنامه‌های بررسی ما حاضر نیست با این وجود دانشگاه شهید و علم صنعت حضور دارند و در حال انجام عده ای برنامه‌های بررسی هستند که ممکن است تا سال‌ها امکان اسم بردن از این برنامه‌ها را نداریم.

برای شما نیز جالب است؟  گرامیداشت شهید ابراهیمی در سالروز تولدش - |

دریادار فدوی با اشاره به توانمندی‌های نیروی دریایی سپاه گفت: امروز ما در اغلب موارد مانند شناورهای تندرو در بالاترین سطح تکنولوژی دنیا هستیم. امیدواریم شرایطی پیش بیاید که ما بتوانیم از توان بررسی دانشگاه شهید چمران اهواز نیز برای پیشرفت توان خود سود ببریم.

امیدواریم این مقاله با عنوان امروز انقلاب اسلامی از مرحله بازدارندگی عبور کرده است – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی