قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

امنیت امروز اورامانات را بسیاری از کشورهای جهان ندارند – |

امنیت امروز اورامانات را بسیاری از کشورهای جهان ندارند – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان امنیت امروز اورامانات را بسیاری از کشورهای جهان ندارند – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، سردار نقدی امروز پنجشنبه در مراسم گرامیداشت سالروز حماسه غرورآفرین آزادسازی پاوه اظهار داشت: امروز سالروز حماسه ای باشکوه از مردمی مقاوم و با ایمان و مجاهد است که برای در بیشتر مواقع در تاریخ خواهد ماند.

سردار نقدی با اشاره به حماسه شکست حصر پاوه گفت: رابطه مردم با ولایت معجزه خود را نشان داد و آمریکای جنایتکار که از مردم شکست خورده بود، برای بر هم زدن امنیت ایران در کردستان و … برنامه ریزی کرد و اولین حرکات مسلحانه مزدوران آمریکا با ایران از این جاهای شروع شد و خان زادگان و اشراف زادگان و زمین خواران بزرگی را که سالها در عراق نگه داشته بود برای چنین روزی مسلح کرد و عده ای را فریب داد و به جان مردم انداخت.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: بصیرت بالا و فهم و ایمان مردم این منطقه و رابطه آنها با ولایت و روحانیت و اولی الامر این توطئه بزرگ را خنثی کرد

وی گفت: امروز میبینیم شهید حججی و سردار اسکندری و بزرگان فراوانی را در سوریه و عراق سر میبرند، سر بریدن از همان موقع بوده است، امروز اگر آمریکا به بیمارستان قندوز بیرحمانه حمله میکند و معذرت خواهی هم نمی کند این سنت را از اول به اشتراک آمریکایی ها در پاوه دیدیم تااین قساوت باعث تسلیم مردم شود با اینحال مردم تنها خط ولایت را مورد قبول دانستند و آن حماسه بزرگ را آفریدند.

برای شما نیز جالب است؟  مسافرانی که به مقصد رسیدند+تصویر

سردار نقدی گفت: امروز ایمنی که در کردستان و اورامانات داریم در قسمت اعظمی از کشورهای دنیا نداریم، این حماسه جهان اسلام را بیداری بخشید، ایثارگری و مقاومت را نشان داد، مردم فلسطین با دست خالی پنجمین ارتش بزرگ دنیا را سه بار شکست داد، حزب الله لبنان دو بار پوزه ارتش به ظاهر شکست ناپذیر اسرائیل را به خاک مالید و اینها از مقاومت ملت ما الهام گرفته بود.

این مسئول اظهار داشت: اگر روزی پرچم انقلاب اسلامی در پاوه در پایین تیربار و خمپاره گروهکها بود امروز در شمال آفریقا و دریای مدیترانه و دریای سرخ و در یمن قهرمان در اهتزاز است و هر روز پیروزی های بزرگتری رقم می خورد.

وی گفت: وقتی آمریکا دید که خط مشی ملی گرایی و کمونیسم و سوسیالیست جواب نمی دهد، خود را در لباس اسلام دروغین پیاده کرد و تکفیری ها را در کشورهای مختلف که تا مرفق دستشان به خون آلوده است برای پیاده کردن خط مشی استکباری خود به کار گرفت، برای آنها کابوسی وحشتناک بود که مرزهای ایران به فلسطین راه یابد.

سردار نقدی اضافه کرد: بنا بر معلومات مکتوب وزیر خارجه سابق آمریکا، داعش را آمریکایی ها درست کردند و هدف آنها ایجاد تفرقه میان امت اسلام است بدلیل آنکه میدانند که اگر امت اسلام به وحدت برسد اسرائیل باقی نمی ماند.

وی گفت: دومین هدف آمریکا از روی کار آوردن داعش این است که جلوی مرزها را بگیرند و راه امت اسلام با فلسطین بسته شود، امروز میبینیم که داعش مجروحان خود را در اسرائیل معالجه میکند و خجالت هم نمی کشند که با اسرائیل تصویر میگیرند، سر جوان ایرانی و سوری را به سادگی میبرند با اینحال زخم کوچکی به تن آمریکا و اسرائیل نخواهند انداخت.

برای شما نیز جالب است؟  پیکر یک شهید مدافع حرم در اهواز تشییع شد - |

سردار نقدی اضافه کرد: سومین هدف آمریکا از روی کار آوردن داعش این است که جوانان فراوانی که در کشورهای اروپایی به اسلام گرویدند را فریب دهد و به قتلگاه ببرد، آمریکا میخواهد از تجهیز داعش و تکفیری ها آبروی اسلام را ببرد با اینحال امروز اسلام در دنیا آبرو و عزت فراوانی دارد.

وی با اشاره به اینکه موج گرویدن به اسلام در جهان در حال فزونی است، گفت: پنجاه سال دیگر اکثریت کشور انگلستان مسلمان خواهند بود فرانسه کمتر از یک قرن دیگر مسلمان می‌شود و لذا آمریکا از این مهم وحشت دارد و به اسم اسلام جنایات وقیحی را انجام میدهد.

سردار نقدی با اشاره به جنایات گروهکهای ضد انقلاب در پاوه گفت: این جنایتکاران سر بریدن در بیمارستان پاوه را انکار کردند با اینحال امروز تکفیری ها جلوی دوربین انسان را سر میبرند، اسیر اردونی را در قفس زنده زنده میسوزانند و فیلم میگیرند و پخش میکنند تا چهره اسلام را اینگونه معرفی کنند، این ماموریت اسرائیل است که اسلام را زشت و بی‌رحم جلوه دهد تا هیچ اروپایی و آمریکایی رغبت نداشته باشد که به اسلام بگرود.

وی گفت: اینها تلاش کردند تا از میان ایران یارگیری کنند با اینحال ناکام ماندند، دیدند که حمص و عرسال و موصل آزاد شد، آمریکا توطئه تازه ای به اسم استقلال کردستان عراق را مطرح کرد و میدانند که این کار شدنی نیست بدلیل آنکه سلاح تکفیری ها روی زمین افتاده و در جستجوی این هستند که مسلمانان را به جان هم بیندازند. همه برای آزادی فلسطین رزم دیده هستند،

وی مردم حماسه ساز پاوه را افتخار اسلام و ملت ایران دانست و اضافه کرد: آمریکا خود را در حال مرگ میبیند. ما فداکاری مردم پاوه را مدیون اولی الامر و رابطه ولایت و مردم میدانیم، ما پای خط ولایت ایستاده ایم.

برای شما نیز جالب است؟  کشف اسناد رابطه گروه تروریستی فرقان با آمریکا

امیدواریم این نوشته با عنوان امنیت امروز اورامانات را بسیاری از کشورهای جهان ندارند – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی