قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

امور درمانی و آموزشی برای جانبازان شیمیایی سردشت انجام می‌شود

امور درمانی و آموزشی برای جانبازان شیمیایی سردشت انجام می‌شود

پیرامون فرهنگ مقاومت و حماسه در خبرها آمده است که

به نوشته گروه حماسه و مقاومت گروه مقاومت، مدیرکل مرکز مصدومین شیمیایی بنیاد شهید و امور ایثارگران از اعزام تیم کارشناسان پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت انجام امور درمانی و اجرا کارگاه آموزشی ویژه جانبازان شیمیایی سردشت اطلاع داد.

محمدرضا صدیقی مقدم با اشاره به سالروز بمباران شیمیایی سردشت به وسیله رژیم بعثی و روز مبارزه با سلاح‌های شیمیایی گفت: پیرامون همین مسئله تیم پزشکی تشکیل شده از استادان دانشگاه‌های پزشکی تهران و ارومیه از امروز چهارشنبه ۷ تیرماه به سردشت اعزام شده‌اند تا به مدت ۳ روز جانبازان شیمیایی این شهرستان را در عرصه‌های تخصصی داخلی، چشم، پوست، ریه و روان‌پزشکی و زنان ویژه جانبازان خانم مورد ویزیت و معاینه قرار دهند.

وی اضافه کرد: روز جمعه ۹ تیرماه نیز در تازه ترین روز این دوره درمانی و آموزشی، کارگاه ویژه آموزشی برای جانبازان شیمیایی و خانواده‌های آنان و دیگر مردم داوطلب برگزار می‌شود تا این مردم با تمام جنبه‌های پزشکی و درمانی مصدومیت شیمیایی آشنا شوند و سؤالات خود را با پزشکان حاضر مطرح کنند.

مدیرکل مرکز مصدومین شیمیایی بنیاد با اشاره به انجام امور درمانی برای جانبازان شیمیایی به‌صورت مستمر گفت: هم اینک یک کلینیک درمانی مصدومین شیمیایی پایین نظر بنیاد شهید و امور ایثارگران در سردشت سرگرم فعالیت است. با تعاملی که با دانشگاه علوم پزشکی ارومیه انجام شده است، حضور دوره‌ای و دائم پزشکان کارشناس را در این کلینیک گسترش داده‌ایم و این کلینیک به نوعی پایگاه ثابتی برای خدمات‌رسانی به مصدومین شیمیایی اکتیو است.

برای شما نیز جالب است؟  سخنرانان اجاره‌ای برای تماشاگران اجاره‌ای

وی اضافه کرد: وانگهی از سال‌های قبلی تیم‌های پزشکی از دانشگاه بیننده برای معرفی خدمات درمانی به شهر سردشت مراجعه و پایش سلامت و خدمات پزشکی تخصصی را در همان محل به جانبازان شیمیایی معرفی می‌کنند.

انتهای پیغام/ب

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی