قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

باغ موزه دفاع مقدس نماد گردشگری اهواز می شود – |

باغ موزه دفاع مقدس نماد گردشگری اهواز می شود – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان باغ موزه دفاع مقدس نماد گردشگری اهواز می شود – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، غلامرضا شریعتی شامگاه چهارشنبه در دیدار با عضو های هیئت امنای مرکز باغ موزه دفاع مقدس در بیت آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری نماینده با این وجود فقیه در استان و امام جمعه اهواز در باب برنامه باغ موزه دفاع مقدس عنوان کرد: این برنامه کار بسیار ارزشمندی است و وقت و همت فراوانی برای آن صرف شده است و از جهت معماری و محتوا کار بسیار کم نظیری ست. 

استاندار خوزستان اضافه کرد: این کار در سطح موزه های بین المللی در عرصه کارهای جنگی ست و انشاءالله بتوانیم در اجرای آن آنچه که در دیزاین آن بنمایش درآمده است را محقق نماییم. 

شریعتی گفت: با شرایطی که اهواز پایتخت دفاع مقدس است؛ این موزه هم باید مرکزیت اهواز باشد و این شهر را تحت تاثیر خود قرار دهد. 

استاندار خوزستان ادامه داد: این برنامه اگر کامل اجرا شود این توانایی را دارد و باغ موزه دفاع مقدس یکی از نمادهای گردشگری شهر اهواز خواهد شد.

وی عنوان کرد: امیدواریم سریع تر بتوانیم عملیات اجرایی آن را شروع کنیم و در بازه زمانی پیش بینی شده، تکمیل شود.

شریعتی گفت: با اجرای شایسته این برنامه، شان و مقام مکان شهیدان والا مقام را پاس بداریم و راه آنها را ادامه دهیم.

امیدواریم این مقاله با عنوان باغ موزه دفاع مقدس نماد گردشگری اهواز می شود – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

برای شما نیز جالب است؟  در هر قطره ی خونم اسم مقدس خمینی را خواهید یافت
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی