قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

برنامه‌های خانه فرهنگ میعاد برای روز قدس مطرح شد – |

برنامه‌های خانه فرهنگ میعاد برای روز قدس مطرح شد – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان برنامه‌های خانه فرهنگ میعاد برای روز قدس مطرح شد – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته . با استناد به گفته روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه نوزده، محمد استادرحیمی، مدیرکل خانه فرهنگ میعاد ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس و محکوم کردن حملات تروریستی به حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی به ارزش روز جهانی قدس اشاره و اظهار کرد: در مراسم روز جهانی قدس خانه فرهنگ میعاد با برپایی غرفه فرهنگی-هنری تکمیل معرفی خدمات به کمپانی کنندگان در مسیر راهپیمایی است.

استادرحیمی پیشتر گفت: با استناد به سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بر ضرورت شناخت راه امام و اخطار درمقایسه با تحریف شخصیت و راه امام(ره) که در سالروز رحلت حضرت امام (ره) در اجتماع پرشکوه و کم‌مانند مردم وفادار ایران در حرم مطهر  بنیان‌گذار کبیر جمهوری اسلامی، بیان شده است،  امسال خانه فرهنگ میعاد با این نگاه به اجرای برنامه خواهد پرداخت. ایشان  پیشتر به شرح و بیان برنامه های خانه فرهنگ میعاد در روز جهانی قدس پرداخت.

برنامه اثر انگشت، تحریف شخصیت و راه امام(ره) ممنوع: در این برنامه تصویر و عبارتی  در ابعاد ۳۷۰ در ۲۰۰ سانتی‌متر بر روی بنر چاپ و بر روی آن نوشته «تحریف امام(ره) ممنوع» با فونت درشت درج می‌شود و استمپی در دست مخاطبان قرار داده تا با اثر انگشت خود متن داخل بنر را تایید نمایند.

پخش نماهنگ‌ و کلیپ‌هایی با مسئله اخطار درمقایسه با تحریف شخصیت و راه امام خمینی(ره): در این برنامه سخنان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص اخطار درمقایسه با تحریف شخصیت و راه امام(ره) از تلویزیونی که بر روی یک دکور دلچسب نصب شده است پخش خواهد شد.

برای شما نیز جالب است؟  دوردستی از گفتمان امام و رهبری یک تهدید است/ فرهنگ انقلاب صیانت شود - |

برپایی نمایشگاهی از اصول و مبانی حضرت امام خمینی(ره) از دیدگاه مقام معظم رهبری(مدظله العالی): در این کنفرانس ۷ اصل و مبانی حضرت امام (ره) که از دیدگاه رهبری در ۱۴ خرداد سال ۹۴ در حرم مطهر امام خمینی(ره) بیان شده است بصورت ۷ تابلو در ابعاد ۵۰ در ۷۰ در معرض دید شهروندان قرار خواهد گرفت.

علاقه‌مندان برای کمپانی در برنامه‌های خانه فرهنگ میعاد در روز راهپیمایی قادر اند به ضلع شمالی میدان انقلاب مراجعه و یا جهت کسب معلومات بیشتر با شماره‌ تلفن‌: ۵۵۵۲۰۷۰۸ رابطه بگیرند.

امیدواریم این مقاله با عنوان برنامه‌های خانه فرهنگ میعاد برای روز قدس مطرح شد – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی