قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

برنامه‌های پیش‌بینی شده برای راهیان نور غرب کشور ارتقاء می‌یابد – |

برنامه‌های پیش‌بینی شده برای راهیان نور غرب کشور ارتقاء می‌یابد – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان برنامه‌های پیش‌بینی شده برای راهیان نور غرب کشور ارتقاء می‌یابد – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته .، سردار یعقوب سلیمانی مدیرعامل کمیته زائرین ستاد مرکزی راهیان نور کشور پیرامون راهیان نور غرب و شمال غرب کشور اظهار داشت: بعد از ماه مبارک رمضان و از حدود دهم تیر، راهیان نور غرب و شمال غرب شروع می شود و با برنامه ریزی‌هایی که شده، اجرا رزمایش رزمی فرهنگی در استان‌های کرمانشاه و آذربایجان غربی را هم برای زائران خواهیم داشت.

وی اضافه کرد: بستر سازی ضروری را برای بهره برداری از راویان بومی جاهای عملیاتی غرب و شمال غرب را انجام داده تا امسال بیننده بکارگیری این مردم با اسم راوی در جاهای گفته شده باشیم.

سردار سلیمانی پیشتر با بیان اینکه امسال از لحاظ کمی و کیفی برنامه‌های پیش بینی شده برای راهیان نور غرب و شامل غرب ارتقاء می یابد عنوان کرد: در خصوص گسترش ظرفیت‌های شب ماندگاری، ظرفیتی تازه در سرپل ذهاب ایجاد کردیم که در حال تقویت آن هستیم، غیر از این در سردشت نیز ظرفیتی بوجود آمده که باید تجهیز شود، به علاوه از طرف دیگر یک ظرفیت اسکانی ۴۵۰ نفری هم در بانه پیش بینی شده که در کل ۲۵ هزار نفر در غرب و شمال غرب ظرفیت شب ماندگاری داریم با این وجود در این منطقه باید به حدی برسیم تا همان گونه که در جنوب از لحاظ زیست مشکلی نداریم، این مسئله هم در غرب و شمال غرب اتفاق بیفتد.

برای شما نیز جالب است؟  برپایی اردوی فرهنگی برای زوج‌های جوان تهرانی - |

وی با تاکید بر اینکه هم اینک به لحاظ پایین تولید‌های ضروری برای گسترش شب ماندگاری در جاهای غرب و شمال غرب با قابلیت ها جنوب کشور فاصله داریم تصریح کرد: برای اینکه سخت زیست در این جاهای را نداشته باشیم،   هدف گذاری شده تا به روش ۱۰۰ درصد قابلیت ها زیست را در این جاهای گسترش دهیم با این شرایط امسال حدود ۱۱۰۰ نفر گسترش زیست خواهیم داشت.

مدیرعامل کمیته زائرین ستاد مرکزی راهیان نور با اشاره به اینکه امسال درمقایسه با سال قبلی زائرانی که با خودورهای شخصی به این جاهای سفر می کنند را سازماندهی و هدفمندتر شده خواهیم داشت گفت: امسال علی رغم محدودیت اعتباری که می باشد پیش بینی می کنیم امسال ۱۰ تا ۱۵ درصد درمقایسه با سال قبل گسترش زائر را در جاهای عملیاتی غرب و شامل غرب داشته باشیم با این وجود اگر مسئله مخصوصی بوجود نیاید.

وی سپس در خصوص ترغیب رانندگان اتوبوس‌های زائران راهیان نور مبنی بر رعایت قانون های راهنمایی و رانندگی هم اظهار داشت: برای اینکه رانندگان اتوبوس‌های زائران راهیان نور به قانون های راهنمایی و رانندگی احترام بگذارند، برای فرهنگ سازی و ترغیب رانندگان اتوبوس‌های کمپانی جوان سیر ایثار که حادثه نداشتند، این مردم را برای زیارت عتبات، به کربلا اعزام می کنیم و در صدد آن هستیم این را به زائر رانندگان نیز تعمیم دهیم.

امیدواریم این مقاله با عنوان برنامه‌های پیش‌بینی شده برای راهیان نور غرب کشور ارتقاء می‌یابد – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

برای شما نیز جالب است؟  بعد از شهادت همسرم چیزهای بسیاری گرفتیم با اینحال پول نبود
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی