قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

برپایی اردوی فرهنگی برای زوج‌های جوان تهرانی – |

برپایی اردوی فرهنگی برای زوج‌های جوان تهرانی – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان برپایی اردوی فرهنگی برای زوج‌های جوان تهرانی – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته . با استناد به گفته روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، برنامه آب و آیینه از برنامه‌های ویژه جشنواره تابستانه با نیت ارتقای آگاهی‌ها، خواسته‌ها و توانمندی‌های زوج‌های جوان در راستای زندگی سالم و حیات اجتماعی مطلوب، از ۱۵ تیرماه شروع شده و تا ۲۳ شهریورماه ادامه خواهد داشت.

در شکل این ویژه‌برنامه روزهای پنجشنبه اردوهای یک‌روزه تفریحی-آموزشی در محیطی با نشاط بهمراه کارگاه‌های آموزشی فشرده برای زوج‌هایی با پنج سال سابقه ازدواج برگزار می‌شود.

ارایه خدمات آموزشی به شهروندان از روش آموزش‌های حضوری، غیر حضوری و مجازی، ایجاد پیشرفت و بازدهی ضروری از روش برنامه‌ریزی آموزشی، تدوین محتوا و تولید تولیدات مرتبط، گسترش فرهنگ حلم، صبر و آرامش و مهربانی و ارتقای فرهنگ نظم و انضباط و قانون‌گرایی از اهداف دیگر برنامه «آب و آیینه» است.

این برنامه با موضوعاتی چون فرزندآوری، فرزندپروری و تحکیم بنیاد خانواده در دو مرحله اجرا می‌شود. مرحله اول اجرا دو کارگاه با موضوعات فرزندآوری و فرزندپروری است و مرحله دوم نیز بهره برداری از اعمال و خدمات مشاوره‌ای در عرصه تحکیم خانواده با ۵۰ درصد تخفیف در مراکز سازمان فرهنگی هنری خواهد بود. 

این برنامه پایین نظر کارشناسانی چون دکتر محمدرضا شرقی جم، احمد برجعلی، علی‌اصغر اصغرنژاد، بهروز بی‌رشک، محمود گلزاری، سیما فردوسی، باقر ثنایی ذاکر، احمد به‌پژوه، حجت‌الاسلام دهنوی و فروغ نیلچی‌زاده برگزار می‌شود.

 ثبت اسم برای کمپانی در این برنامه در فرهنگ‌سراهای شهر تهران انجام می‌شود.

برای شما نیز جالب است؟  روایت تولدی از نو در کلام امام(ره)/ یادمان نرود ۱۵خرداد داشتیم - |

امیدواریم این مقاله با عنوان برپایی اردوی فرهنگی برای زوج‌های جوان تهرانی – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی