قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

برپایی سه نشست تحلیلی با مسئله ادبیات و تاریخ دفاع مقدس – |

برپایی سه نشست تحلیلی با مسئله ادبیات و تاریخ دفاع مقدس – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان برپایی سه نشست تحلیلی با مسئله ادبیات و تاریخ دفاع مقدس – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته .، دبیرخانه هفدهمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس، در راستای اجرا نشست‌های تخصصی در عرصه‌های مختلف ادبیات دفاع مقدس سه نشست را با مسئله شعر، جریان و تاریخ شفاهی دفاع مقدس برگزار می‌کند.

این سه نشست به ترتیب با عنوان «معضلات و روشهای پیشرفت مکان ادبیات داستانی جنگ و دفاع مقدس»، «شعر دفاع مقدس و مخاطب امروز» و «شیوه‌شناسی تاریخ شفاهی دفاع مقدس» در روزهای ۱۲، ۱۳ و ۱۴ تیرماه سال جاری برگزار می‌شود.

در نشست در ابتدا که با عنوان «معضلات و روشهای پیشرفت مکان ادبیات داستانی جنگ و دفاع مقدس» که در روز ۱۱ تیرماه  و از ساعت ۹:۳۰ صبح در پژوهشگاه علوم انسانی و بررسی ها فرهنگی برگزار خواهد شد، حسینعلی قبادی، قدرت‌الله طاهری، محمد رضا موحدی و محمد حنیف به معرفی مقاله خواهند پرداخت و پیشتر نشست تخصصی با حضور علی اصغر شیرزادی، احمد شاکری، مجید قیصری و قاسمعلی فراست برگزار خواهد شد.

در نشست دوم با مسئله «شعر دفاع مقدس و مخاطب امروز» نیز که در روز ۱۲ تیر ماه و از ساعت ۱۵ به میزبانی . برگزار می‌شود، یدالله قائم پناه و کارمان شرفشاهی به معرفی مقاله خواهند پرداخت و پیشتر نشست تخصصی با حضور محمود اکمرامی فر، سید احمد نادمی، رضا اسماعیلی، سودابه امینی و مجید سعدآبادی برگزار می‌شود.

در سومین نشست نیز که با مسئله «شیوه شناسی تاریخ شفاهی دفاع مقدس» در روز ۱۳ تیرماه و از ساعت ۱۴ به میزبانی سازمان اسناد و آرشیو ملی ایران برگزار می‌شود، دکتر مرتضی نورایی، استاد دانشگاه اصفهان و سفیر علمی ایران در دانشگاه صوفیه بلغارستان به سخنرانی خواهد پرداخت.

امیدواریم این نوشته با عنوان برپایی سه نشست تحلیلی با مسئله ادبیات و تاریخ دفاع مقدس – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

برای شما نیز جالب است؟  آنچه شهید آوینی پیرامون هنر می‌گفت
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی