قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

بعد از شهادت همسرم چیزهای بسیاری گرفتیم با اینحال «پول» نبود! – |

بعد از شهادت همسرم چیزهای بسیاری گرفتیم با اینحال «پول» نبود! – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان بعد از شهادت همسرم چیزهای بسیاری گرفتیم با اینحال «پول» نبود! – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته .، هانیه مالمیر با اشاره به اینکه در جواب همه افرادی که می‌گویند همسرتان چقدر پول گرفته می‌گویم ما بعد از شهادت همسرم خیلی چیزها گرفتیم با اینحال پول نبود، اضافه کرد: من از شهادت همسرم صبر زینبی گرفتم و محمدمهدی فرزندمان سربلندی فرزند شهید بودن را گرفت. در چنین موقعیتی ما ریالی نگرفتیم با اینحال در طرف دیگر این داشته‌ها هرچقدر هم پول بدهند ارزشی ندارد چون شهدای مدافع حرم لیاقت شهادت را از حضرت زینب(س) می‌گیرند و این بر همه داشته‌های دنیوی ارجحیت دارد.

وی اظهار داشت: در لحظه خدمت جزو نیروهای قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) بودند وقتی که تصمیم به رفتن دریافت کردند به دفعات درخواست اعزام دادند با اینحال رد شد تا اینکه بالاخره با پافشاری بسیاری که کردند توانستند با نیروهای گردان فاتحین خودشان را به سوریه برسانند.

این همسرشهید پیشتر عنوان کرد: شرایط این ایام خیلی بهتر از روزهایی است که پیکرشان بازنگشته بود با اینکه چیز مخصوصی از بدنشان به کشور بازنگشت با اینحال همان هم غنیمت بود چون بازگشت همین یک تکه جسمشان به آرامش پیداکردن فرزندم کمک کرد.

وی تصریح کرد: محل خاکسپاری همسرم در امامزاده طاهر و مطهر(ع) است محمدمهدی ایام عادت دارد به اینکه چند دقیقه برود سرمزار پدرش حتی پیش آمده از آرامش روی سنگ قبر خوابش هم برده است و من وقتی می‌بینم فرزندم اینطور آرام است و دوست دارد ممانعتی نمیکنم.

برای شما نیز جالب است؟  تجلیل از خانواده شهیدان تقی دده بیگی و سعید رضا نور - |

هانیه مالمیر با تأکید بر اینکه شرط آرامش و پشتوانه روحی مبارزان و مدافعان حرم آرامشی است که در سایه حضور زن معنی می یابد، خاطر نشان کرد: مادران و همسران شهدای مدافع حرم با آرامش و امنیت خاطری که برای فرزندان و همسرانشان ایجاد می‌کنند نقش اصلی خود را ایفا می‌کنند؛ ما یاد گرفته‌ایم که زن باید در هر نقش و جایگاهی پشتوانه‌ای باشد برای رسیدن مرد به هدفش مگر ما هدفی والاتر از دفاع از دین، اعتقادات، حرمین شریفین، کشور و ناموس داریم؟

همسر شهید مدافع حرم مهندس مهدی حیدری در انتهای با تأکید بر اینکه فرهنگ شهادت و دفاع نباید از زندگی نسل های ما حذف شود هر نسلی باید بداند این کشور در  سال های بحرانی و خطرناک با جانفشانی شهدا و گذشت خانواده هایشان سربلند مانده است و این خصیصه باید به نسل های بعد منتقل شود تأکید کرد: مراکز فرهنگی که مرکز تجمع قشرهای مختلف مردم هستند بهترین مکان ها برای مرور آرمان های شهدا و ترویج فرهنگ دفاع و شهامت است خوشحالم که فرهنگسراها در جاهای مذهبی و پراستقبال مردم مانند منطقه هشت و فرهنگسرای گلستان در ترویج این فرهنگ و گرامیداشت شهدا پیشگام هستند.

امیدواریم این مقاله با عنوان بعد از شهادت همسرم چیزهای بسیاری گرفتیم با اینحال «پول» نبود! – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی