قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

تبیین شرایط هم کاری میان وزارت ارشاد و موزه دفاع مقدس – |

تبیین شرایط هم کاری میان وزارت ارشاد و موزه دفاع مقدس – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان تبیین شرایط هم کاری میان وزارت ارشاد و موزه دفاع مقدس – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته .، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی انصاری مشاور وزیر در امور ایثارگران و سردار خضرایی مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با نیت هم افزایی سازمانی و به کارگیری ظرفیت‌های مشترک برای هم کاری در عرصه ترویج فرهنگ ایثار، در روز شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ در محل موزه با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.

در این نشست که مدیر خانه فرهنگ ایثار و معاون برنامه‌ریزی و پیشرفت موزه نیز حضور داشتند، اهداف و محورهای هم کاری طرفین مورد اشاره قرار گرفت و مقرر شد کمیته راهبری تفاهم‌نامه هم کاری‌ها تشکیل و مفاد آن تنظیم شود.

در این نشست، مشاور وزیر در امور ایثارگران با اشاره به ارزش تکریم ایثار و لزوم سود گیری از اتفاقات دفاع مقدس باتوجه به ظرفیت فرهنگ سازی آن در عرصه ترویج فرهنگ ایثار، خواستار پیشرفت هم کاری‌ها در عرصه‌های مختلف، تعاملات فرهنگی، هم کاری متقابل در عرصه‌های ثبت تاریخ شفاهی و تطبیق معلومات مربوطه، بهره برداری از نتایج برنامه‌های بررسی در عرصه ایثار و اجرا نشست‌های تخصصی شد. به علاوه از طرف دیگر بازنگری تفاهم‌نامه قبلی ما بین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موزه دفاع مقدس و پیگیری اجرای مفاد آن به روش جدی مورد استقبال قرار گرفت.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است، تفاهم‌نامه هم کاری مابین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موزه دفاع مقدس در راستای پیشرفت و ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت در سال۱۳۹۴ امضاء شده است. در این تفاهم نامه، هم کاری و تعامل همه جانبه و استفاده متقابل از قابلیت ها طرفین در اجرا برنامه های فرهنگی به منظور ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت با بهره برداری از ظرفیت های طرفین اعم از فرهنگ مکتوب و هنرهای تجسمی و دیجیتالی و دیگر مولفه های موجود مورداشاره قرار گرفته است.

برای شما نیز جالب است؟  در هر قطره ی خونم اسم مقدس خمینی را خواهید یافت

امیدواریم این نوشته با عنوان تبیین شرایط هم کاری میان وزارت ارشاد و موزه دفاع مقدس – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی