قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

تجارب آیت‌الله مستجابی برای فعالان عرصه سیاست راهگشا است – |

تجارب آیت‌الله مستجابی برای فعالان عرصه سیاست راهگشا است – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان تجارب آیت‌الله مستجابی برای فعالان عرصه سیاست راهگشا است – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، آیت الله سید حسین مظاهری پیامی را به مراسم تجلیل از آیت‌الله مستجابی که شامگاه جمعه در کاخ چهلستون برگزار شد ارسال کردند که در  بخشی از این پیغام آمده است:  به توفیق الهی در این آیین گرامی و در شب میلاد خجسته سبط پیامبر اکرم، حضرت امام مجتبی (ع)، از مقام یکی از فرزندان رسول خدا و شخصیتی برجسته و عالمی جلیل یعنی آیت الله آقای حاج مرتضی مستجاب الدعواتی، تکریم می‌شود.

 در قسمت دیگری از این پیغام آمده است: ضمن اظهار تشکر از پدیدآوردندگان محترم این آیین و شما کمپانی کنندگان عزیز در این محفل صدر سخن را به کلام بلند امیرِ بیان  زینت می بخشم، که هرآنکه عالمی را تکریم نماید بی گمان، پروردگار ایشان را حرمت نهاده است.

آیت‌الله مظاهری در این پیغام تاکید کرد: برپایی اینگونه محافل خجسته در حکم سپاس از خداند سبحان جلت عظمته خواهد بود چراکه همه تکریم‌ها و سپاس‌ها به ذات ذوالجلال ایشان باز می گردد که همه ما و همه گذشتگان و آیندگان و همه عالمیان در مقابل ایشان هیچیم و کمتر از هیچ.

وی ادامه داد: خصوصیت و سجیت شخصیتی که در این گرامی شب از جانب شما دوست داران و ارادتمندان به خاندان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) مورد تجلیل بنا شده‌اند، در همین است که با همه جایگاهی که در طول ۹ دهه از زندگی مبارک پرفراز و نشیب خود به اشتراک اقشار گوناگون اجتماع، به خاطر الهی داشته و دارند، خود را در آستانِ بی کران پروردگار بی همتا، بنده‌ای پیوسته محتاج به فضل الهی می‌شمرند.

برای شما نیز جالب است؟  ۴۶۰۰ شهید ایرانی در خاک عراق باقی مانده اند - |

آیت الله سبحانی تربیت‌ یافته دودمانی اصیل در عالم اسلام است

در قسمت دیگری از پیغام مدیرعامل عرصه علمیه اصفهان آمده است: معظم‌له یکی از تربیت‌یافتگان و بازماندگان دودمانی اصیل در عالم اسلام هستند، خاندانی کم مانند که آوازه شهرت نیکوی علمی،عملی، معنوی و اخلاقی آنان، سابقه‌ای کهن و یپشینه‌ای چندصدساله دارد و بزرگانی در این دودمان علم وشرف، پرورش یافته‌اند که هر یک منشا تاثیرات بزرگ در عرصه‌های مقدس علمیه از جبل عامل تا نجف اشرف و از آنجا تا مشهد مقدس و تا قم و اصفهان و دیگر بلاد اسلامی و نیز مایه افتخار و اعتزاز این عرصه‌های بزرگ شیعی بوده‌اند.

آیت الله مظاهری پیشتر این پیغام ابراز داشت: شخصیت جلیلی که در این محفل گرامی تکریم ایشان را وجهه همت خود ساخته‌اید، غیر از این شرافت کم‌مانند نَسَبی، خود از شرافت‌های جسمی والایی برخوردارند، روح صفا، وفا، مردانگی و جوانمردی این عالم جلیل سالیان درازی است که منجر شده است تا سخا، مروت، احسان و فتوت ایشان در افواه ویژه وعام افتاده است و همگان از این روحیات ستایش برانگیز جناب ایشان به نیکی یاد می‌کنند.

در قسمت دیگری از این پیغام آمده است: سابقه حضور ممتد ایشان در عرصه‌های علمیه نجف اشرف، اصفهان و تهران همراه با این روحیات بلند، مایه حرمت و پدید آمدن جایگاهی هم در نزد مراجع عظام و علمای مطرح، خواص عرصه‌های علمیه و هم در نزد عموم طبقات مختلف مردم در طول ۹ دهه واپسین بوده و این نیز از فضل و عنایت خداوند است که ایشان به اشتراک ویژه و عام پرطرفدار و مورد احترام ویژه اند.

برای شما نیز جالب است؟  نشست نقد و بررسی کتاب «جامه سرخ» برگزار شد - |

تلاش برای تثبیت حقوق ملی مردم گوشه‌ای از ابعاد شخصیت آیت الله سبحانی است

آیت‌الله مظاهری تاکید کرد: همراهی معظم له با شخصیت بزرگی از قبیل مرحوم آیت‌الله حاج سید ابوالقاسم کاشانی، در عرصه سیاست و مبارزه طاغوت و تلاش برای تحکیم ارزش‌های دینی و تثبیت حقوق ملی مردم گوشه‌ای دیگر از ابعاد شخصیت ایشان است و بی شک تجارب ایشان در این عرصه که آمیخته با روح مروت، فتوت و بهمراه نقد و بررسی منصفانه است برای همه فعالان در عرصه خطیر سیاست راهگشا و عبرت آموز است.

زعیم عرصه علمیه اصفهان در قسمت پایانی این پیغام گفت: محفل انس وسخن گرم ایشان چون از دل برمی‌آید بر دل می‌نشیند،«العالم یَنظُر بقلبه و خاطره»،  خاتمت این مقال چون صدر آن کلام بلند و دلنشین امیرالکمومنین (ع) آراسته گردید. تداوم، سلامت و طول عمر با برکت و استمرار نشاط روحی این عالم بزرگوار را از پیشگاه حضرت حق تعالی مسئلت کرده و از همه شما علاقه مندان و متصدیان اجرا این آیین صمیمانه، تقدیر و تشکر می‌کنم.

امیدواریم این نوشته با عنوان تجارب آیت‌الله مستجابی برای فعالان عرصه سیاست راهگشا است – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی