قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

تجلیل از خانواده شهیدان تقی دده بیگی و سعید رضا نور – |

تجلیل از خانواده شهیدان تقی دده بیگی و سعید رضا نور – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان تجلیل از خانواده شهیدان تقی دده بیگی و سعید رضا نور – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته . با استناد به گفته روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه­۸ و فرهنگسرای گلستان، «در کوی نیکنامان» عنوان برنامه‌ای است که هر هفته به میزبانی فرهنگسرای گلستان و با نیت تجلیل از خانواده های شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم برگزار می‌شود.

در برنامه در هفته جاری «در کوی نیکنامان» سخنران این برنامه حجت الاسلام و المسلمین وحیدی با تأکید بر سود گیری مومنان از برکات ماه میهمانی خدا گفت: مومن باید هر سال از اینکه فرصتی دیگر نصیبش می شود تا میهمان خدا شود شاکر باشد.

ایشان پیشتر با بیان اینکه در روایت داریم اگر بدانید ماه رمضان چیست؟ دعا می‌کنید همه‌ی سال ماه رمضان باشد، اضافه کرد: همه‌ی ما یک ماه مهمان خدا هستیم، نه در خواب و نه یک دقیقه، حتی یک ماه شما وقتی مهمان کسی هستید، اگر یک چیزی را بخواهید صاحبخانه اگر متوجه شود سریع آن را تکمیل می‌کند.

وحیدی با تأکید بر اینکه در این ماه مبارک که مهمان خدا هستیم، به هر میزان بخواهید امکان ندارد خداوند آن را برآورده نکند، تصریح کرد: امکان ندارد مهمان دست خالی از خانه خدا بیرون رود چون خدا هیچ قید و شرطی نگذاشته حتی این ما هستیم که کم کاری می‌کنیم همزمان با اینکه در ماه رمضان می‌شود مُلک و ملکوت را از خدا گرفت.

وی ادامه داد: پیامبر اکرم(ص) فرمودند «أیّها الناس قد أقبل علیکم شهر الله، ببرکهٍ و الرحمهِ و المغفرهِ» ای مردم ماه رمضان به طرف شما آمده است، با برکت و رحمت و مغفرت.

برای شما نیز جالب است؟  کلنا عباسک با زینب(س) من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می ‌رود+تصویر

حجت الاسلام وحیدی یاداور شد: حیف که غافل وارد ماه رمضان شدیم و غافل از این ماه خارج می‌شویم. در روایات داریم در این ماه دعاهایتان مستجاب است، حتی خواب در این ماه عبادت است «نومُکم فیه التسبیح» این مهمانی خود خداست.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است در انتهای این برنامه با پخش نماهنگی به مناسبت فرا رسیدن ارتحال امام خمینی(ره) با حضور مدیران فرهنگی منطقه ۸  از خانواده مکرم شهیدان تقی دده‌بیگی و سعید رضا نور تجلیل بعمل آمد.

علاقمندان برای کمپانی در این برنامه یا کسب معلومات بیشتر می توانند به آدرس فرهنگسرای گلستان به نشانی نارمک، خیابان گلستان، پایین‌تر از میدان هلال احمر مراجعه کنند و برای دریافت معلومات بیشتر با شماره ۷۷۸۱۳۸۰۲ رابطه بگیرند.

امیدواریم این مقاله با عنوان تجلیل از خانواده شهیدان تقی دده بیگی و سعید رضا نور – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی