قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

تشریح اتفاقات تازه در جشنواره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس – |

تشریح اتفاقات تازه در جشنواره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان تشریح اتفاقات تازه در جشنواره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته .، محسن شاهرضایی سخنگوی هفدهمین دوره جشنواره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس با اشاره به اینکه این دوره از جشنواره علاوه‌بر اهداف مقطعی و رایج در این جشنواره در جستجوی تعریف و تدوین ساختارهایی تازه در جریان تولید کتاب‌های دفاع مقدس و پیشرفت کیفیت و کمیت در تولید کارهای مکتوب دفاع مقدس است، اظهار داشت: ما امیدواریم در این دوره از جشنواره با بهره برداری از ساختاری تازه برای تعامل میان نویسندگان، منتقدین، مخاطبان و تولیدکنندگان کتاب دفاع مقدس به این نتیجه دسترسی پیدا کنیم.

وی ادامه داد: جشنواره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس تصمیم ندارد خود را تنها به انتخاب برترین اثر در این عرصه محدود کند حتی از این دوره این جشنواره تصمیم گرفته تا با معرفی الگو و نیز تعریف مهم‌ها و معیارهای مطلوب  در عرصه تدوین و انتشار این کارهای در راه پیشرفت کمی و کیفی تولید این کارهای گامی تازه بردارد. امیدواریم از راه رضد کتاب‌های دفاع مقدس در دو سال قبلی و آسیب‌شناسی انتشار آنها بتوانیم این الگوها و مهم‌ها را تعریف و مسائل مغفول در این عرصه را بیشتر مورد استقبال قرار دهیم.

شاهرضایی اضافه کرد: جشنواره در این دوره از اجرا خود به طرز جدی تصمیم گرفته است تا نسلی تازه از نویسندگان و دست‌اندرکاران ادبیات دفاع مقدس را شناسایی و مورد خدمات رسانی قرار دهد و در این مسیر به طرز جد در صدد تعامل با وزارت آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها هستیم و همراه با آن چتر حمایتی مخصوصی برای ناشران و نویسندگان و مراکز تولید کتاب دفاع مقدس باز خواهیم کرد.

برای شما نیز جالب است؟  مرزهای سفارشی‌نویسی در ادبیات دفاع مقدس کجاست؟ - |

ایشان در همین عرصه از تصمیم دبیرخانه به منظور اجرا نشست‌های معرفی و نقد کارهای مکتوب دفاع منقدس در مراکز آموزشی، اجرا کنفرانس‌های کتاب در مجامع فرهنگی و دانشجویی و تامل و سرمایه‌گذاری به روی انتهای‌نامه‌های دانشجویی با مسئله دفاع مقدس اطلاع داد و گفت: در تمامی این موارد امکان و بستر هم کاری مقابل با تکمامی نهادها ممکن شده است و برنامه‌ریزی دقیقی برای اجرای این رویدادها تدوین شده است.

سخنگوی هفدهمین دوره جشنواره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس به علاوه از طرف دیگر از تصمیم دبیرخانه این دوره از جشنواره برای اجرا نشست‌های خوانش کتاب در محیط‌های فرهنگی عمومی به منظور معرفی بیشتر کارهای این دوره برای مخاطبان و نیز برنامه‌ریزی برای اجرا کارگاه‌های تخصصی به منظور تدوین و تالیف اثر در این عرصه اطلاع داد.

شاهرضایی تاکید کرد: با استناد به فراخوان جشنواره، تازه ترین فرصت برای ارسال کتاب ‌های پخش شده در سال‌ها ۹۳ و ۹۴ از جانب ناشران و نویسندگان برای قضاوت در این جایزه، انتهای خرداد ماه بوده که این کارهای باید در تهران به نشانی دبیرخانه جایزه واقع در پل سیدخندان- خیابان شهید کابلی- کوچه شهید محمودی پلاک ۸۳ و یا صندوق پستی ۱۶۱۵-۱۵۸۷۵ ارسال کنند.

امیدواریم این نوشته با عنوان تشریح اتفاقات تازه در جشنواره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی