قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

تکذیب خبر شهادت فرمانده تیپ ۱۰ سپاه بدر

تکذیب خبر شهادت فرمانده تیپ ۱۰ سپاه بدر

پیرامون فرهنگ مقاومت و حماسه در خبرها آمده است که

تازه ترین تفاوت میدانی از شمال غرب استان نینوا حاکیست، پیشروی نیروهای بسیج مردمی در محور جنوبی گذرگاه راهبردی « تل صفوک» در جاهای مرزی مشترک با سوریه به توجه به ضد حملات گروه تروریستی داعش ادامه دارد.


صبح امروز، دهها تن از عنصر های تروریستی داعش با ۳ خودروی انتحاری حملات گسترده ای را برای اشغال مجدد گذرگاه تل صفوک انجام دادند که نیروهای بسیج مردمی عراق بعد از درگیری های ۴ ساعته موفق به دفع حملات شدند.


**برای مشاهده جزئیات بیشتر و اندازه اصلی، روی نقشه کلیک کنید**در این درگیری ها ۵۰ تن از عنصر های تروریستی داعش کشته و زخمی شدند و یک تروریست هم به وسیله نیروهای عراقی دستگیر شد. جنگنده های عراقی هم با خدمات رسانی از نیروهای بسیج مردمی، مواضع تروریست ها را هدف قرار دادند.


همزمان رسانه های وابسته به تروریست ها از شهادت « حاج ابو هدی» فرمانده تیپ ۱۰ سپاه بدر عراق در درگیری های امروز خبر دادند با اینحال یک فرمانده میدانی در گفت وگو با مشرق مطرح کرد: این خبر کذب است و از اساس پایه ندارد.


این منبع میدانی از ادامه عملیات در منطقه الجغیفی اطلاع داد و گفت: عملیات در جاهای مرزی سوریه و عراق به توجه به حملات بی وقفه تروریست ها در جریان است.


فرمانده میدانی بسیج مردمی عراق اضافه کرد: تروریست ها از جاهای اشغالی در خاک سوریه، نیروهای عراقی را با خمپاره و موشک هدف قرار می دهند با اینحال در چنین موقعیتی عملیات بدون ورود به خاک سوریه ادامه دارد.

برای شما نیز جالب است؟  فیلم/ خاطره‌ طنز اصغر نقی‌زاده/ حاج آقا بزن دنده 2!منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی