قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

جامعه پرستاری ۴ شهید مدافع حرم تقدیم کرده است – |

جامعه پرستاری ۴ شهید مدافع حرم تقدیم کرده است – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان جامعه پرستاری ۴ شهید مدافع حرم تقدیم کرده است – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، محمد میرزابیگی قبل از ظهر امروز در دیدار خانواده شهید قنادپور در اهواز اظهار کرد: مطمئنا آدم به حال این شهدا و خانوادهای بزرگوارشان غبطه می خورد. کسی که از استان خوزستان با ۴۰ ماه سابقه جبهه و جانباز ۵۰ درصد باشد حتما به روش مضاعف و با درصد بالایی دین خود را ادا کرده با این وجود باز هم در سنگر دفاع از حرمیین حضور پیدا می کند.

وی اضافه کرد: استان خوزستان خاک مقدسی دارد که زمانی تمام شهدا، جانبازان و آزادگان در این خاک، هوا و منطقه تنفس می کردند. وجب به وجب این خاک از خون شهدای ما رنگین هست و این تقدس خود خوزستان است. 

میرزابیگی عنوان کرد: برای نمونه شهید تقوی فر با سوابق درخشانی که داشت مطمئنا مزدی جز شهادت نداشته و حیف بوده که به روش معمولی از دنیا برود؛ در حقیقت با این مزد شهادت به وصال محبوبش رسید.  کسی که در روزهای لیالی قدر و ماه مبارک رمضان (شب ۲۳ ماه مبارک رمضان) به شهادت برسد، رمز و رازی دارد و نصیب هرکسی نمی شود.

معاون پرستاری وزارت بهداشت تصریح کرد: خاطرات فراوانی از جبهه و جنگ داریم و یک مدت بحث بر سر این بود که در باغ شهادت بسته شده با این وجود الحمدلله اکنون باز است و افرادی که حقشان اینطور رفتن هست به افتخار شهادت نائل می شوند. افتخار داریم که بعد از شهید حمیدرضا اسدالهی، حسین قاسمی و فریدون احمدی این شهید چهارمین شهید پرستار جامعه پزشکی است.

برای شما نیز جالب است؟  مدافعان حرم، از بابصیرت‌ترین مردم لحظه ما هستند - |

میرزابیگی گفت: در جامعه پرستاری با شهید فریدون احمدی یک رزمنده به اسم احمد محمدی داشتیم که ۱۴ ماه در اسارت تکفیری ها بود و آزاد شد با این وجود چهارمین شهید جامعه پرستاری و بسیج این جامعه شهید قنادپور هست. مطمئنا داغ رفتن شهید سنگین و اثر خودش را دارد با این وجود انشاالله که در آن دنیا شفیع خانواده، دوستان و اگر غبار و خاک پایی به همکاران برسد نیز ما هم از این ارزش شفاعت بی نصیب نشویم.

وی شرح داد: انشاالله همه ما دین دار خون شهدا بمانیم چون هرچه که در این کشور داریم مدیون خون پاک شهیدان است. هم اینک دیگر رزمندان در حد فاصله جغرافیایی نمی جنگند و در فاصله عقیدتی در حال دفاع هستند. عرصه های مرزهای عقیدتی ما در پهنای دنیا گسترده شده و دعا می کنم که بتوانیم دین خود را به شهدا ادا کنیم.

معاون پرستاری وزارت بهداشت اضافه کرد: وزیر بهداشت نیز وقتی که خبر شهید قنادپور را شنیدند فورا پیامی صادر و نگاه بسیار مخصوصی به مسئله دفاع از حرم دارند؛ سلام ویژه وزیر را به خانواده وی ابلاغ می کنم.

مهدی قنادپور فرزند شهید نیز در این دیدار اظهار کرد: پدرم با دکتر دربندی در حال آوردن پیکر شهدایی بود که در تله انفجاری به شهادت رسیدند با این وجود در راه بازگشت نیز خودشان با یک تله روبرو و پدرم آن تله را با پای خودش عقب زده و با نزدیک شدن بیشتر اول مجروح و بالاخره به شهادت می رسد. با شنیدن نحوه شهادت پدرم این حرف همراهان و دوستانش که پدر خیلی شجاع بود بیشتر برای من ثابت شد. پدرم شب ۱۹ رمضان مجروح، شب ۲۳ رمضان به شهادت رسیده و بالاخره شب ۲۷ رمضان هم به خاک سپرده شد.

برای شما نیز جالب است؟  پیکر اولین شهید مدافع حرم گتوند تشییع شد - |


 

امیدواریم این مقاله با عنوان جامعه پرستاری ۴ شهید مدافع حرم تقدیم کرده است – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی