قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

حمله وینسنس به هواپیمای ایرانی نماد حقوق بشر آمریکایی است – |

حمله وینسنس به هواپیمای ایرانی نماد حقوق بشر آمریکایی است – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان حمله وینسنس به هواپیمای ایرانی نماد حقوق بشر آمریکایی است – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته . با استناد به گفته معاونت روابط عمومی و آگهی بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزشهای دفاع مقدس در ابتدای این اعلامیه آمده است: ۱۲ تیرماه سال ۱۳۶۷ در حافظه تاریخی ملل جهان یادآور یک حادثه تلخ و جنایتی بزرگ در خلیج در بیشتر مواقع فارس است که طی آن «حقوق بشر امریکایی» از عرشه ناو هواپیمابر وینسنس چهره حقیقی خود را پدیدار تولید و با نیت قراردادن هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران وبه شهادت رساندن ۲۹۰ سرنشین بی دفاع و بی گناه  فاجعه ای هولناک و فراموش ناشدنی را ایجاد کرد.

این اعلامیه می افزاید: این جنایت بزرگ که در تازه ترین روزهای دفاع مقدس و جنگ تحمیلی ۸ ساله استکبار جهانی و فرورفتن نظام سلطه و استکبار در باتلاق خود ساخته برای انتقام از مقاومت و استقامت ملت ایران و رزمندگان اسلام در جبهه های نبرد حق علیه باطل پدید آمد، بسیار معنادار بوده و ضمن یاد آوری جنایات حیرت انگیز هیروشیما و ناکازاکی، موفق شد سیاهه‌ی وحشی‌گری‌های مدرن امروز کاخ سفید و جاهلیت قبیله ای حامیان استکبارجهانی را در منطقه در قبال ملت های مسلمان غرب آسیا نمایان سازد.

پیشتر این  اعلامیه، جنایت ۱۲ تیرماه ۱۳۶۷  از اسناد مهم و رسواگر مدعیان دروغین حقوق بشر توصیف و تصریح شده است: آن جنایت بزرگ نه تنها مورد تقبیح و سرزنش مدیران آمریکایی و هیأت حاکمه کاخ سفید واقع نشد حتی در کمال وقاحت، ناباوری و شگفتی فرمانده جنایتکار «ناو هواپیمابر وینسنس» موردتمجید و ترغیب قرار گرفت تا این حقیقت باز هم رخ نماید که تروریسم در ابعاد و اشکال خود، مولود لیبرال دموکراسی آمریکایی و سران جنایت پیشه ایالات متحده است.

برای شما نیز جالب است؟  فرهنگ دفاع مقدس باید در جامعه بیشتر موردتوجه قرار بگیرد - |

این اعلامیه در انتهای با تکریم و تعظیم به مقام شامخ شهدای فاجعه ۱۲ تیرماه در خلیج فارس و تأکید بر ضرورت افشای حقایق و واقعیات چهره شرور دولت جنایت‌گر و جلاد آمریکا و بازخوانی جنایت‌ها و خباثت‌های شیطان اعظم علیه ملت ایران  اسلامی به ویژه جنایات دهه ۱۳۶۰ تصریح کرده است: راهبرد حضرت امام خمینی(رحمه‌الله علیه) و مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) در لزوم افشای جنایات امریکا و تروریسم پرورش یافته در دامان لیبرال دموکراسی غربی به مثابه یک اقدام ضروری و انکارناپذیر، می‌تواند جنایت بزرگ ۱۲ تیرماه ۱۳۶۷ و سیاهه جنایات استکبارجهانی و دولتمردان آمریکایی را در حافظه تاریخی ملت‌ها زنده وماندگار ساخته، و نظام سلطه و صهیونیسم بین‌المللی و در رأس آن شیطان بزرگ و سازمان‌های مدعی حقوق بشر جهانی را رسوا نماید و ملت‌های آزادیخواه و مستقل را از اسارت و افتادن در تله ودام فریب و نیرنگ‌های آمریکایی‌ها  بر حذر دارد.

امیدواریم این نوشته با عنوان حمله وینسنس به هواپیمای ایرانی نماد حقوق بشر آمریکایی است – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی