قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

«خاک‌های نرم کوشک» به چاپ ۲۱۱ رسید/ استقبال از «گمشده مزار شریف» – |

«خاک‌های نرم کوشک» به چاپ ۲۱۱ رسید/ استقبال از «گمشده مزار شریف» – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان «خاک‌های نرم کوشک» به چاپ ۲۱۱ رسید/ استقبال از «گمشده مزار شریف» – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

سعید عاکف نویسنده و مدیر انتشارات ملک اعظم در گفتگو با خبرگزاریهای اقتصادی، گفت: کتاب «خاک‌های نرم کوشک» پیرامون زندگی شهید عبدالحسین برونسی اخیرا به چاپ دویست و یازدهم رسیده است. این کتاب برای سی امین کنفرانس بین‌المللی کتاب تهران به چاپ دویست و دهم رسیده بود که هم اینک ورژن‌های چاپ دویست و یازدهمش راهی مارکت نشر شده‌اند.

وی اضافه کرد: تا لحظه کنفرانس و با رسیدن این کتاب به چاپ دویست و دهم با شمارگان ۳ هزارتایی، کل تیراژ این اثر از ابتدا، به ۶۵۹ هزار ورژن رسید و چاپ یازدهم این کتاب هم با تیراژ ۳ هزار ورژن پخش و معرفی شده است.

مدیر انتشارات ملک اعظم پیشتر گفت: کتاب دیگرم با عنوان «گمشده مزار شریف» پیرامون زندگی سردار شهید محمدناصر ناصری دیپلمات ایرانی که در افغانستان به شهادت رسید و چاپ اولش در کنفرانس امسال معرفی شد، اخیرا به چاپ سوم رسیده است.

عاکف در انتهای گفت: چاپ اول این اثر فروردین امسال پخش شد و اکنون ورژن های چاپ دومش تمام شده است. طی روزهای آتی چاپ‌های سوم و چهارم این اثر را با دو سری تیراژ ۲ هزارتایی پخش می کنیم که یکی از این سری ها با جلد سخت خواهد بود.

امیدواریم این مقاله با عنوان «خاک‌های نرم کوشک» به چاپ ۲۱۱ رسید/ استقبال از «گمشده مزار شریف» – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

برای شما نیز جالب است؟  مقاومت اسلامی و حزب‌الله لبنان، نمونه و مصداقی برای استکبارستیزی
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی