قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

«خاک‌های نرم کوشک» به چاپ ۲۱۱ رسید/ استقبال از «گمشده مزار شریف» – |

«خاک‌های نرم کوشک» به چاپ ۲۱۱ رسید/ استقبال از «گمشده مزار شریف» – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان «خاک‌های نرم کوشک» به چاپ ۲۱۱ رسید/ استقبال از «گمشده مزار شریف» – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

سعید عاکف نویسنده و مدیر انتشارات ملک اعظم در گفتگو با خبرگزاریهای اقتصادی، گفت: کتاب «خاک‌های نرم کوشک» پیرامون زندگی شهید عبدالحسین برونسی اخیرا به چاپ دویست و یازدهم رسیده است. این کتاب برای سی امین کنفرانس بین‌المللی کتاب تهران به چاپ دویست و دهم رسیده بود که هم اینک ورژن‌های چاپ دویست و یازدهمش راهی مارکت نشر شده‌اند.

وی اضافه کرد: تا لحظه کنفرانس و با رسیدن این کتاب به چاپ دویست و دهم با شمارگان ۳ هزارتایی، کل تیراژ این اثر از ابتدا، به ۶۵۹ هزار ورژن رسید و چاپ یازدهم این کتاب هم با تیراژ ۳ هزار ورژن پخش و معرفی شده است.

مدیر انتشارات ملک اعظم پیشتر گفت: کتاب دیگرم با عنوان «گمشده مزار شریف» پیرامون زندگی سردار شهید محمدناصر ناصری دیپلمات ایرانی که در افغانستان به شهادت رسید و چاپ اولش در کنفرانس امسال معرفی شد، اخیرا به چاپ سوم رسیده است.

عاکف در انتهای گفت: چاپ اول این اثر فروردین امسال پخش شد و اکنون ورژن های چاپ دومش تمام شده است. طی روزهای آتی چاپ‌های سوم و چهارم این اثر را با دو سری تیراژ ۲ هزارتایی پخش می کنیم که یکی از این سری ها با جلد سخت خواهد بود.

امیدواریم این مقاله با عنوان «خاک‌های نرم کوشک» به چاپ ۲۱۱ رسید/ استقبال از «گمشده مزار شریف» – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

برای شما نیز جالب است؟  ثمره مأموریت 32 سال پیش، امروز تن تروریست‌ها را لرزاند+تصویر
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی