قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

دزفول می تواند به موتور محرکه و نماد پیشرفت خوزستان مبدل شود  – |

دزفول می تواند به موتور محرکه و نماد پیشرفت خوزستان مبدل شود  – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان دزفول می تواند به موتور محرکه و نماد پیشرفت خوزستان مبدل شود  – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، غلامرضا شریعتی قبل از ظهر امروز پنجشنبه در آئین افتتاح فاز در ابتدا پارک موزه دفاع مقدس دزفول که همزمان با چهارم خرداد روز مقاومت و استقامت مردم این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: دشمن که در روزهای آغازین جنگ تحمیلی با عربده کشی به خوزستان هجوم آورد هرگز تصور نمی کرد با مقاومت مردمی در دزفول روبرو شود که با جان و مال خود در طرف دیگر آنان ایستادند.

وی اضافه کرد: پیروزی ایران در هشت سال جنگ تحمیلی حاصل ایستادگی و مقاومت مردم در هشت سال دفاع مقدس و مهم آن مردم دزفول است.

استاندار خوزستان عنوان کرد: امروز بیننده نتیجه دادن مقاومت و ایستادگی ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس هستیم، امنیت و آرامش امروز کشور همزمان با اینکه منطقه در حریق جنگ و نا امنی می سوزد مهمترین دستاورد دفاع مقدس است.

شریعتی به ظرفیت های بیکران کشور در قسمت های مختلف اشاره نمود و گفت: ایران اسلامی به توجه به پتاسیل بالا در عرصه های مختلف توانایی دارد به قطب بزرگ اقتصادی در جهان مبدل شود.

استاندار خوزستان تصریح کرد: همزمان با اینکه در سال اقتصاد مقاومتی به سر می بریم از قبیل دفاع مقدس باید تمام قابلیت ها را برای مهار بیکاری، تولید و اشتغال به کار گیریم و این ظرفیت در استان خوزستان می باشد.

وی اظهار کرد: دزفول که در دوران دفاع مقدس با اسم نماد مقاومت و استقامت ملت ایران مشهور اکنون نیز می تواند به موتور محرکه و نماد پیشرفت و پیشرفت استان خوزستان مبدل شود، دزفول باید در سال اقتصاد مقاومتی بر پیشانی اقتصاد استان خوزستان بدرخشد.

برای شما نیز جالب است؟  خرمشهر وموزاییک‌هایی که جا ماند

استاندار خوزستان از دزفول با اسم شهر نمونه استان خوزستان در بسیاری از مهم ها اسم برد و گفت: دزفول با استناد به ظرفیت های موجود و برنامه های در دست اجرا در عرصه تحقق اقتصاد مقاومتی در صدر است، مردم دزفول از قبیل دوران دفاع مقدس اکنون نیز می توانند در افزایش و پیشرفت کشور در صدر باشند.

وی با اشاره به سخت بیکاری جوانان خوزستان و تاکید بر این نکته که اولویت جذب و به کارگیری نیروی کار در استان با نیروهای بومی است، تصریح کرد: خوزستان می تواند به توجه به ظرفیت های فراوان در قسمت های مختلف غیر از حل سخت بیکاری جوانان این استان ، حتی برای نیروهای غیر بومی نیز ظرفیت شغلی ایجاد کند با اینحال باید همه در این راستا تلاش کنیم.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، با حضور مدیران کشوری و استانی، فاز در ابتدا پارک موزه دفاع مقدس دزفول همزمان با چهارم خرداد روز مقاومت و استقامت – روز دزفول افتتاح شد.

امیدواریم این نوشته با عنوان دزفول می تواند به موتور محرکه و نماد پیشرفت خوزستان مبدل شود  – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی