قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

دوردستی از گفتمان امام و رهبری یک تهدید است/ فرهنگ انقلاب صیانت شود – |

دوردستی از گفتمان امام و رهبری یک تهدید است/ فرهنگ انقلاب صیانت شود – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان دوردستی از گفتمان امام و رهبری یک تهدید است/ فرهنگ انقلاب صیانت شود – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، محمد ابراهیم رضایی، شامگاه یکشنبه در نشست مشترک شورای اداری شهرستان خمین و استان مرکزی در خمین اظهار داشت: امام خمینی(ره) شخصیتی بود که با نهضت خود ملت ایران را در چشم جهانیان عزیز کرد و به ما اقتدار بخشید.

وی اضافه کرد: قبل از انقلاب اسلامی حاکمان کشور نوکر اجانب بودند و کشور ما با اسم یک کشور دست چندمی و غیرقابل دیدن شناخته می شد که با اینحال امام این کشور را به یک کشور دسته اول در عرصه بین الملل مبدل کرد.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: امام خمینی(ره) با اسم یک بازیگر بی مانند در عرصه بین المللی ظهور و بروز و در دورانی که جهان به دو قطب شرق و غرب مبدل شده بود، پیشرو را با شعار نه شرقی و نه غربی شروع کرد.

رضایی خاطرنشان تولید: معجزه امام راحل را در همین باید دید که در جهان که دین با اسم یک افیون شناخته می شد، نظامی را با محتوای دینی پایه گذاری کرد.

وی تصریح کرد: در چنین شرایطی که انقلاب به ثمر رسید، دشمنان نظام اسلامی از ابتدا تا اینجای کار کشور را درگیر توطئه های و دسیسه های متعددی کردند و جنگ تحمیلی را به راه انداختند، با اینحال تمام این توطئه ها را پشت سر گذاشتیم و امروز نظام جمهوری اسلامی یک نظام توانمند در عرصه بین المللی است.

برای شما نیز جالب است؟  مسئله ایثار و فداکاری، یک مسئله بطور کلیً جهانی است - |

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: زمانی دشمنان عنوان کردند که حاضرند جمهوری اسلامی توانمند را بپذیرند به شرطی که مباحث مورد نظر آنها پذیرفته شود، با اینحال موفق نشدند و این نظام سرافرازانه از توطئه ها عبور کرد.

رضایی اضافه کرد: ۳۸ سال قبل گفته شد در جمهوری اسلامی انقلاب و نظامی برقرار شده که رژیم صهیونیستی را به لرزه درخواهد آورد و امروز می بینیم اسرائیل کم کم مرگ را احساس می کند.

وی یادآور شد: امروز می بینیم نقشه ای که کشورهای استکباری برای تجزیه کشورهای مسلمان پیاده کردند در همین کشورها در حال رخ دادن است و داعشی که مقرر شده بود با اسم بازوی استکبار ایفای نقش کند، تازه ترین نفس های خود را می کشد و بلای جانشان شده است.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در قسمت دیگر سخنان خود گفت: معتقدم که هم اینک در عرصه بیرونی تهدیدی نداریم و تهدیدهای نظام به درون ما برمی گردد سلاح های آمریکایی در منطقه و در عربستان در حقیقت بازیچه ای برای بازی دادن عرب ها است و تهدیدی برای ما نیست.

رضایی تصریح کرد: امروز اگر مدیران ما از گفتمان امام و ارزش های انقلاب فاصله بگیرند این یک تهدید است، اگر فساد در سیستم و ساختار ما باب شود و اگر فقر و گرفتاری مردم گسترش بیابد و اشرافی گری ترویج شود، تهدید است.

وی خاطرنشان تولید: باید صیانت کنیم از گفتمان و فرهنگی که اسلام و انقلاب اسلامی آن را دنبال می کند و هر کسی از این فضا فاصله بگیرد برای ما یک تهدید درونی است.

برای شما نیز جالب است؟  یادی از شهدای عملیات عطش

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: روح انقلاب و نهضت امام(ره) را باید در پیکره این ساختار حفظ کرد، کار انقلاب تمام نشده و دوران انقلاب به سر نیامده و امروز ما به کار جهادی متناسب با نیاز کشور احتیاج داریم.

رضایی اضافه کرد: افرادی که دلسوز نظام هستند می بایست از کلام امام و آرمان های انقلاب صیانت کنند؛ تا وقتی که رابطه امت با امام آن برقرار باشد این اقتدار تداوم دارد، در حقیقت نباید مسائل داخلی، مکان کشور را تضعیف کند چرا که دشمنان شدیدا در جستجوی این مسئله هستند.

وی اضافه کرد : مردم در عرصه انتخابات سال جاری به تکلیف خود به خوبی رفتار کردند، اقتدار ما را پیشرفت دادند و در سطح بین المللی غرور کشور را افزون کردند، از اینرو مدیران و متولیان امر نیز باید در شأن این ملت رفتار کنند و بدانند بار مسئولیت سنگینی بر دوش دارند.

امیدواریم این مقاله با عنوان دوردستی از گفتمان امام و رهبری یک تهدید است/ فرهنگ انقلاب صیانت شود – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی