قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

دیگر استان ها در تولید باغ موزه دفاع مقدس از خوزستان جلوتر هستند – |

دیگر استان ها در تولید باغ موزه دفاع مقدس از خوزستان جلوتر هستند – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان دیگر استان ها در تولید باغ موزه دفاع مقدس از خوزستان جلوتر هستند – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، امید حاجتی قبل از ظهر امروز در نشست ستاد حفظ کارهای و نشر ارزش های دفاع مقدس استان خوزستان اظهار کرد: باغ موزه های بسیار خوبی در دیگر استان ها دیزاین و ساخته شده که از استان خوزستان خیلی جلوتر هستند.

وی اضافه کرد: اگر در لحظه خودش برای تولید مستندات و تجمیع آنها اقدام نکنیم ممکن است با مرور لحظه نتوانیم از عزیزانی که می بایست از آنها برخوردار شویم بتوانیم استفاده  کنیم. بحث گردشگری جنگ از مضامین مهمی است که باید مورد استقبال قرار بگیرد؛ نیازمند هم کاری سری از ابزار ها برای تدوین برنامه مسنجم در این عرصه هستیم. می بایست از این ظرفیت حداکثر سود برداری اقتصادی را داشته و در عین حال بهترین خدمات و خدمات دهی را به آنها بدهیم.

حاجتی گفت: به فصل توزیع اعتبارات در کمیته برنامه ریزی شهرستان ها نزدیک می شویم و در صورت صلاحدید استاندار موضوعات مرتبط با این شورا در این کمیته ها مورد استقبال قرار بگیرد تا تصویب اعتبارات ضروری این بخش مورد استقبال قرار بگیرد.

علی حسین حسین زاده معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان نیز در این نشست اظهار کرد: فرصت کار تازه و خلاقیت در عرصه دفاع مقدس می باشد که امیدوارم هرچه سریعتر شکل گرفته و انجام شود.

وی اضافه کرد: یکی از بهترین کارها، اجرا و تولید باغ موزه است و یک کار ماندنی برای استان شمرده می شود. در چنین موقعیتی کار زمانبری هست با این وجود الحمدلله شروع شده و امیدوارم خدمات رسانی های ملی را داشته باشد.

برای شما نیز جالب است؟  کشتار دست جمعی مردم حلبچه در دوران مدرنیته آمریکا و اروپا

حسین زاده تصریح کرد: باید بعد علمی به فعالیت ها داده و آنها را سیستماتیک کنیم. بحث نقش بانوان در دفاع مقدس به ویژه نقش برجسته بانوان خوزستان در خدمات رسانی جنگ نیز خیلی ارزش دارد و خلاقیت شمرده می شود. دفاع مقدس در بیشتر مواقع حتی در اجرا جلسات نیز مظلوم بنا شده است و مدیران ابزار های اجرایی و ذیربط باید حتما درمقایسه با حضور در جلسات ارزش مخصوصی داشته باشند.


 

امیدواریم این مقاله با عنوان دیگر استان ها در تولید باغ موزه دفاع مقدس از خوزستان جلوتر هستند – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی