قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

ریشه فرهنگ ما برآمده از مکتب عاشوراست

ریشه فرهنگ ما برآمده از مکتب عاشوراست

پیرامون فرهنگ مقاومت و حماسه در خبرها آمده است که

به نوشته گروه حماسه و مقاومت گروه مقاومت، سومین مراسم تجلیل از خبرنگاران و رسانه های برتر در عرصه ایثار و شهادت امروز با حضور حجت الاسلام شهیدی، خانواده شهید خزایی، حجت الاسلام دعایی و جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد.

مدیرکل بنیاد شهید در این مراسم گفت: جراید قادر اند هویت فرهنگی انسان ها را در جامعه القا کنند و با خلاقیت و خلاقیت الگو سازی می‌کنند.

وی اضافه کرد: یکی از وظایف ما در بنیاد پیشرفت فرهنگ مقاومت و شهادت است که باید این رسالت را به نحو مطلوبی انجام دهیم.

شهیدی ادامه داد: عده ای گمان می نمایند ایثار و فداکاری تنها در جبهه بوده با اینحال اینگونه نیست، حتی هر کسی در هر کجا برای منفعت مردم دیگر از حق خود بگذرد ایثار و از خودگذشتگی است که این برای جامعه مفید است و باید آن را به روش فرهنگ در جامعه تقویت کنیم.

وی اظهار داشت: اوج قله فرهنگ ایثار شهادت است.و شهدایی مانند صارمی و خزایی خود خالق اخلاق بودند و سبک زندگی درست و مخصوصی داشته اند. ما وظیفه داریم این فرهنگ را به آتی منتقل کنیم. و از همین راه جامعه را حفظ کنیم.

مدیرکل بنیاد شهید گفت: سخنرانان و مداحان و هر کسی که می‌موفق شد فرهنگ عاشورا را تا به امروز حفظ کردند و بدانید فرهنگ ما صد در صد ریشه اش از عاشوراست.

وی ادامه داد: بیایید همه دین مان را ادا کنیم چرا که همه ما مدیون ایثارگران هستیم. اگر امروز با آرامش می‌نشینیم کنار هم و اگر رهبری معزز با قوت با دشمنان صحبت می‌کنند همه اینها مدیون آن عزیزان است.

برای شما نیز جالب است؟  مبادله بزرگ/ ۳ «تل‌آویو» و «بیروت» در بهت/ تشریف بیاورید دستگیرتان کنیم!

شهیدی بیان داشت: ما حساسیتی درمقایسه با انتقاد نداریم با اینحال عرصه ایثار ظریف و حساس است و من درخواست دارم حتی اگر اخباری میرسد حتما با روابط عمومی هماهنگ کنید که درست باشد چرا که گاها اخبار پخش میشود که به اشتباه دلیل نگرانی جامعه ایثارگران می شود.

در انتهای این مراسم از خبرنگاران برتر در عرصه های مختلف تجلیل و تقدیر شد.

انتهای پیغام/ب

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی