قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

     *زندگینامه شهید عبدا.. حسین زاده زاویه *  

     *زندگینامه شهید عبدا.. حسین زاده زاویه *  

     *زندگينامه شهید عبدا.. حسین زاده زاویه
*
 
 
زندگی نامه :

پسری مظلوم و مؤمن بود ، نجابت خاصی داشت . از همان سنین کودکی به نماز و روزه و کارهای دینی علاقه ی شدیدی نشان می داد . در نماز جماعت شرکت می کرد ، روزها به مدرسه می رفت و می آمد و معمولاً بعد ازظهرها هم در منزل به درس خواندن می گذراند . اهل کوچه و … نبود .
به بسیج می رفت و خیلی فعال بود ، علاقه ی زیادی ، به خواندن قرآن داشت .لباس های ساده و معمولی می پوشید . از عطرهای خوشبو به سنت پیغمبر ( ص ) هم استفاده می کرد . ظاهری آراسته داشت . از جمله تفریح های او موتورسواری و شنا بود . شب های جمعه به مجالس حاج منصور می رفت . معمولاً شب ها تا دیر وقت به خواندن قرآن و نماز شب مشغول بود ، به خصوص در شب های ماه مبارک رمضان تا سحرها به عبادت و راز و نیاز مشغول بود .
همیشه سفارش به نماز ، خصوصاً نماز جماعت می کرد . به حجاب خانم ها خیلی اهمیت می داد ، و بالاتر از همه ی این ها خیلی به خاندان رسول ا… علاقه داشت. همیشه صبح ها بعد از نماز صبح ، زیارت عاشورا می خواند .
به زیارت امام رضا ( ع ) زیاد می رفت . به زیارت حضرت عبدالعظیم علاقه ی خاصی داشت ، سال تحویل را در حرم آن بزرگوار می گذراند . به امام و رهبرمان ، پیرو مرادمان خیلی اهمیت می داد ، به سفارشات او گوش می داد ، در سخنرانی ها و راهپیمایی ها شرکت می کرد و به زیارت اهل قبور و شهدا خیلی اهمیت می داد و بالاخره به فرمان رهبر درس را کنار گذاشت و به جبهه رفت . عشق از جبهه و عملیات بود . به مرخصی که آمد یکسره به دعا و نماز و فعالیت در مسجد و بسیج می گذراند . تحصیلات را در سطح سیکل ناتمام گذاشت ، و در اداره ی مخابرات مشغول به کار شد . از مکانسین مخابرات بود و تصمیم داشت که وقتی اوضاع جنگ کمی رو به راه شد ، به تحصیلات خود ادامه دهد . اما پس از درگیری که در کردستان اتفاق افتاد ، رای آنجا شد ؛ و به لقای پروردگار شتافت و همیشه می گفت لذت دو جهان در جبهه هاست .

برای شما نیز جالب است؟       *زندگينامه شهید سید محمد میر کاظمیان * 

                                                                                       « راهش پاینده باد » !

                                                                                                   والسلام

                           

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی