قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

     *زندگینامه شهید محمود کرمی مجومود *  

     *زندگینامه شهید محمود کرمی مجومود *  

     *زندگينامه شهید محمود کرمی مجومود
*
 
 
زندگی نامه :

ای همسفر نیک بنگر که در کجایی . مبادا که از سر غفلت این سفینه ی اجل را مأمنی جاوادن بینگاری ، و در این توهم از سفر آسمانی خویش غافل شوی نیک بنگر .
شهید کرمی در سال ۱۳۴۵ در محله ی نارمک دیده به جهان گشود ؛ و در سال ۱۳۵۰ به همراه خانواده به شرکت جعفرآبادی شهر ری عزیمت کرد . دوران تحصیلات ابتدایی و راهنمایی را در باقر آباد گذراند . رشته ی ورزشی او دو میدانی بود ، و همیشه در سابقه هایی که برگزار می شد جزء نفرات برتر به حساب می آمد .
از بدو شکوفایی انقلاب با سن و سال کم در اکثر صحنه های انقلاب شرکت فعالانه یی داشت . او از موسسان پایگاه بسیج مسجد ۱۲ امام بود . در سن ۱۶ سالگی به اتفاق چند تن از دوستانش به جبهه ی کردستان عزیمت و چند ماه در آن جا به خدمت مشغول بود . پس از بازگشت به شوق فراگیری علوم دینی و مذهبی وارد حوزه ی علمیه امیرالمومنین شهر ری شد . دوباره راهی جبهه شده ، و در تیپ ۱۰ سیدالشهدا، گردان علی اصغر در عملیات والفجر ۲ منطقه ی عمومی حاج عمران شرکت کرد .
در سال ۶۲ به منطقه ی جنوب رفت و در عملیات خیبر و آزاد سازی جزایر مجنون شرکت داشت . پس از تمام شدن عملیات به تهران بازگشت ؛ و در کارخانه مشغول به کار شد . وی در سال ۶۴ ، به همراه چند نفر دیگر ، به عنوان بسیجی نمونه ، انتخاب شد .
شهید کرمی دوباره به جبهه رفت ، و در لشگر ۱۰ سیدالشهدا مشغول انجام وظیفه شد . در عملیات ام الرصاص ( منطقه ی عمومی خرمشهر ) به عنوان مسؤول قبضه ی ۱۲۰ شرکت داشت ، و بعد از آن در عملیات والفجر ۸ در منطقه ی فاو شرکت کرد ؛ و بر اثر جراحات شیمیایی مجروح و مدتی در تهران بستری بود . هنوز بهبودی کامل حاصل نشده بود که به منطقه ی عملیاتی اعزام و در دفع پاتک فکه زحمات فراوانی کشید ، و از ناحیه ی کمر مورد اصابت ترکش قرار گرفت ؛ و به بیمارستان شهرستان اصفهان جهت مداوا اعزام شد . در عملیات کربلای ۱ و آزاد سازی مهران به عنوان مسؤول آتش بار ۱۲۰ فعالیت داشت در عملیات کربلای ۲ منطقه ی حاج عمران و کربلای ۵ و ۴ در شلمچه شرکت کرد . بعد از اتمام عملیات به تهران بازگشت و در مخابرات در قسمت اداره ی کل پشتیبانی فنی و عملیات شبکه ی کابل مشغول به کار شد
او بار دیگر به منطقه ی عملیات رفت ، و در عملیات بیت المقدس ۲ در منطقه ی ماووت عراق شرکت کرد ، و هنوز ۲۱ سال از عمر پر برکتش نگذشته بود که در ظهر روز دوم بهمن ماه سال ۶۶ بر اثر اصابت خمپاره به درجه ی رفیع شهادت نایل آمد .

برای شما نیز جالب است؟       *زندگينامه شهيد فتح الله عرب سرخی*

                                                                                       « راهش پاینده باد » !

                                                                                                   والسلام

                           

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی