قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

     *زندگینامه شهید ناصر صفایی *  

     *زندگینامه شهید ناصر صفایی *  

     *زندگينامه شهید ناصر صفایی
*
 
 
زندگی نامه :

ناصر در سال ۱۳۳۴ در اراک متولد شد ، و از همان دوران کودکی به امور دینی علاقه ی شدید از خود نشان می داد . و نسبت به مراجع عظام احترام خاصی قایل می شد . در زمان انقلاب فعالانه برای روشن کردن اذهان دیگران تلاش می کرد . بعد از به ثمر رسیدن انقلاب به فعالیت در جهاد سازندگی پرداخته ، و مدتها در سیستان و بلوچستان ، و مدتی در کردستان و اهواز در خدمت هموطنان محروم به ارایه ی خدماتی مشغول بود . با شروع جنگ تحمیلی ، در ستاد جنگ های نامنظم شهید چمران در خدمت اسلام و مسلمین بود ، تا سرانجام در تاریخ ۹/۹/۶۰ در منطقه ی بستان به درجه ی رفیع شهادت نایل آمد .
فرازی از وصیت نامه ی شهید :
برادر عزیز محمد می خواهم که بیشتر به انقلاب و اسلام فکر کنند ، و در راه خدا فعالیت کنند ، و به خانواده رسیدگی بیشتری کنند . چون یکی از راه هایی که می شود در پیش خدا ارج و قرب بیشتری داشته باشد . خدمت کردن به پدر و مادر است ؛ و سعی کنند که از هر راهی که می شود به انقلاب خدمت کنند .
و این را بدانید که این خدمت ها بدون اجر نمی ماند خلاصه ، آخر کلام این که از همگی شما می خواهم که راه امام خمینی را ادامه دهید ، و از خداوند برایم طلب آمرزش کنید ، و از خداوند بخواهید که مرا به فیض شهادت نایل بفرماید ، چون آرزوی قلبی من است .
و در آخر ، با همگی تان خداحافظی می کنم ، خداوند یار و یاور کسانی است که او را یاد کنند و برای او کاری انجام دهند و از او کمک بخواهند .
ساعت ۱۰ و ۲۷ دقیقه ی شب مورخ ۳/۶/۶۰ اهواز
با آرزوی شهادت و آمرزش از طرف خداوند

برای شما نیز جالب است؟       *زندگينامه شهید مجید حقیقی * 

                                                                                       « راهش پاینده باد » !

                                                                                                   والسلام

                           

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی