قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

زندگینامه شهید علی بی‌خیال پخش شد – |

زندگینامه شهید علی بی‌خیال پخش شد – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان زندگینامه شهید علی بی‌خیال پخش شد – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته . با استناد به گفته روابط عمومی گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی، کتاب زندگی نامه و خاطرات شهید علی حیدری مشهور به علی بی‌خیال، اخیرا به وسیله گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی پخش شده است.

یکی از دوستان این شهید پیرامون این که ایشان تاریخ شهادتش را می دانست، بیان میکند: خیلی ها فکر می کنند علی به دلیل دعا و نماز به این مدیران رسید. با اینحال چیزی که دلیل شد علی به نقطه ای برسد که تاریخ شهادتش را بداند، این بود که درد گرسنه ها را داشت.

شهید علی حیدری در رفتار و سیره، توجه فراوانی به فقرا و محرومین داشته و این نگاه در رفتارش پیرامون لباس و کفش نمود فراوانی داشته است. یکی از نزدیکان ایشان بیان میکند روزی پدرش برای علی کفشی نو از چرم قهوه ای خریده بوده و علی از قبولش امتناع می کرده است. با اینحال با اصرار مادرش کفش را قبول می کند. دوست این شهید روایت می کند که در حیاط خانه علی را دیده که مقداری خاک برداشته و به کفش ها مالیده است. وقتی دلیل را پرسیده، علی بی خیال گفته: نمی خوام بدونن کفش هایم نو است. برخی ها پول ندارند کفش بخرند، اگر کفش نو بپوشم، آن ها غصه می خورند. دوست ندارم آن ها به خاطر من غصه بخورند.

کتاب زندگی نامه و خاطرات این شهید با عنوان «علی بی خیال» اخیرا پخش شده و خیلی زود در کتابفروشی ها معرفی می شود.

برای شما نیز جالب است؟  «خداحافظ سالار» چاپ سومی شد/ «شاعر دشت هور» رسید - |

امیدواریم این مقاله با عنوان زندگینامه شهید علی بی‌خیال پخش شد – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی