قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

سبک مدیریتی «احمد متوسلیان» یک الگو برای پیشبرد اهداف انقلاب است

سبک مدیریتی «احمد متوسلیان» یک الگو برای پیشبرد اهداف انقلاب است

پیرامون فرهنگ مقاومت و حماسه در خبرها آمده است که

به نوشته خبرنگار عرصه حماسه و مقاومت گروه مقاومت، سردار حسن رستگار‌پناه دبیر پنجمین همایش سلحشوران دفاع مقدس یادواره سردار جاویدالاثر احمد متوسلیان عصر امروز طی سخنانی در این مراسم اظهار داشت: حاج‌احمد با استناد به اعتقادش پای به میدان جهاد گذاشت و تمامی معضلات را با تلاش صادقانه خود مرتفع می‌کرد.

وی با بیان اینکه احمد متوسلیان سبک مدیریتی مخصوصی را از خود به ارمغان گذاشت که می‌تواند الگویی برای حل مشکلات در انقلاب باشد،‌ گفت: مدیریت جهادی حاج‌احمد بر مبنای دین‌مداری و خودباوری بود. ایشان یک علیرغم همه پیچیدگی‌ها دشمن را به خوبی می‌شناخت و اولین جهاد ایشان غلبه بر هوای نفسش بود. 

دبیر پنجمین همایش سلحشوران دفاع مقدس احمد متوسلیان را یکی از نیروهایی معرفی کرد که بعد از انقلاب داوطلبانه به جبهه‌های غرب رفت و در نبرد با دشمن کارنامه درخشانی از خود به جای گذاشت. 

سردار رستگار‌پناه اضافه کرد: احمد متوسلیان اخلاق تندی نداشت با اینحال بر روی انجام تکلیف الهی پافشاری کرد. 

وی با بیان اینکه تلاش و مجاهدت حاج‌احمد در جبهه‌های غرب و جنوب زبانزد ویژه و عام بود،‌گفت: ایشان در عملیات فتح‌المبین بیش از چند کیلومتر در خاک دشمن نفوذ کرد و عده ای جاهای را به تصدی خود درآورد. 

رستگارپناه ادامه داد: این فرزندان امام نمایش دادند علیرغم همه معضلات می‌توان از مشکلات عبور کرد و افتخار آفرید و این می‌تواند یک الگو برای جوانان باشد. 

انتهای پیغام/

 

منبع

برای شما نیز جالب است؟  ابزار‌های دولتی برای حل مسئله اسارت «حاج احمد» کم کاری کرده‌اند
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی