قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

سخنرانان اجاره‌ای برای تماشاگران اجاره‌ای

سخنرانان اجاره‌ای برای تماشاگران اجاره‌ای

پیرامون فرهنگ مقاومت و حماسه در خبرها آمده است که

گروهک منافقین امسال نیز شبیه به سال‌های قبلی نشستی را در پاریس برگزار کرد. نشستی که میلیون‌ها دلار در آن هزینه می‌شود تا تنها این ذهنیت را به مخاطبین منتقل کند که «ما هستیم»، با اینحال اگر به چهره عضو های این سازمان در این‌گونه نشست‌ها با دقت نگاه کنیم،‌ متوجه زوال و پیری این سازمان تروریست‌پرور می‌شویم.


باید به این نکته نیز اشاره نمود که دقیقاً با شرایطی که خود منافقین نیز می‌دانند، تخمین زده خدمات‌های اطلاعاتی حامی منافقین مطمئناً از مکان این گروهک به اشتراک مردم ایران خبر می‌دهد و برنامه مسائلی از قبیل آلترناتیو نظام ایران و براندازی و … هم دقیقاً در همان مرحله آگهی بیشتر کاربری ندارد، با اینحال بالاخره این گروه با همه عوامل، ظرفیت‌ها و امکاناتش بخشی از اپوزیسیون جمهوری اسلامی است و کشورهای دشمن نیز ولو به امید قدری مزاحمت برای ایران، مجبور به تقویت گروه‌هایی مانند منافقین هستند.


در چنین موقعیتی برای منافقین و نشست آنها در پاریس نمی‌توان عمق چندانی قائل بود و شعاع این حرکت را اگر بیشتر از همان سالن اجاره‌ای ویلپنت و چند ساعت آگهی مطبوعاتی قبل و بعد از آن درنظر بگیریم هم زیاده‌روی کرده‌ایم، با اینحال بررسی این نشست می‌تواند توضیحی برای زرق و برق این شوی تبلیغاتی باشد.


سخنرانان بازنشسته و اجاره‌ای


نگاهی به دیگر حرکت‌های مطبوعاتی و حامیان این گروهک نشان می‌دهد اساساً همه کمپانی‌کنندگان در تجمعات این گروه حتی اگر سیاستمدار با سابقه و مشهور باشند، همگی در یک نقطه مشترکند که نه تنها اکنون از جهان سیاست و قدرت بازنشسته شده‌اند، حتی حدوداً دیگر امیدی برای بازگشت به عرصه قدرت ندارند که دست به چنین معامله‌ای با منافقین می‌زنند.جان بولتون، گینگریچ، لوپز، ترکی فیصل و… همه اینها دیگر اکنون در ساختارهای قدرت کشورهای متبوع خود جایگاهی ندارند و صرفاً حضور در نشست منافقین را با انگیزه تجاری و کاسبی نگاه می‌کنند، با این اختلاف که مکان و سابقه هر یک از این سیاستمداران در گسترش یا کاهش مبالغ مؤثر است. نگاهی به فهرست مبالغ پرداختی منافقین که گاهی به رقم ۸۰هزار دلار برای دو دقیقه سخنرانی هم می‌رسد، مؤید این نوشته است. نکته جالب اینجاست که متون سخنرانی نیز به وسیله عوامل منافقین تهیه می‌شود و به عبارت دقیق‌تر اساساً سخنرانان در نشست‌های منافقین به معنای حقیقی کلمه برای ساعتی رزرو می‌شوند.

برای شما نیز جالب است؟  مأموریت 50هزاردلاری یک تخریبچی - شهیدخبر اخبار شهدا مدافعان حرم shahidnews.com


رفتار رودلف جولیانی یکی از حاضرین در نشست واپسین منافقین در ویلپنت نمونه‌ای است از این نوشته که این مردم قبل از حضور در نشست‌های منافقین دیگر آتی سیاسی در ساختارهای قدرت برای خود قائل نیستند که به چنین کاسبی روی آورده‌اند. جولیانی شهردار سابق نیویورک بعد از روی کار آمدن دونالد ترامپ سعی داشت خود را با اسم گزینه‌ای در کابینه ترامپ معرفی کند و برای همین منظور نیز مدتی از منافقین و فعالیت‌های تبلیغی این گروه فاصله گرفت، با اینحال حضور ایشان در نشست روز قبلی نشان می‌دهد که دیگر امیدی برای بازگشت به قدرت ندارند و به این دلیل به کاسبی قبلی بازگشته است! [۱]


جمعیت اجاره‌ای از سیاهان آمریکایی تا دانشجوی قرقیزستانی


عکس ها و معلومات این گردهمایی ها نشان می دهد افرادی با جمعیت قابل توجه و تابعیت غیر ایرانی با اسم هوادار منافقین در این همایش ها کمپانی می کنند که از اهداف این برنامه ها بی اطلاع اند. گفته می شود این مردم افرادی هستند که به‌خاطر مشکلات بیکاری و فقر به اجاره این فرقه درمی‌آیند تا قادر باشند به گذران زندگی بپردازند بر همین اساس آواره‌ها، متقاضیان پناهندگی از کشورهای آفریقایی و کولی‌ها به «ویلپنت» آورده می‌شوند تا صندلی‌های خالی مراسم را پر کنند.


«آسوشیتد پرس» مدتی قبل طی خبری نوشت: «غالب حاضران در گردهمایی منافقین در برلین، با سازماندهی این گروه از مدارس لهستان و جمهوری چک به برلین آورده شده بودند تا صندلی های سالن محل اجرا گردهمایی پر شود.» با استناد به این خبر عده ای از کمپانی کنندگان در این گردهمایی نیز به خبرنگار آسوشیتد پرس گفتند که با وعده سفر به برلین و اقامت در هتل به این گردهمایی آمده اند. به علاوه از طرف دیگر فیلمهایی که از این گردهمایی ها پخش می شود نشان می دهند که مردم غیر ایرانی حاوی جمعیتی قابل توجه به نسبت کمپانی کنندگان ایرانی اند.

برای شما نیز جالب است؟  بازخوانی «نامه‌های فهیمه»/ زوجی که عشق را در جنگ معنا کردند - |


سخنرانان اجاره‌ای برای تماشاگران اجاره‌ای


خبرگزاری ها قبل از این فیلمی را پخش کرده اند که نشان می دهد اکثریت قریب به اتفاق کمپانی کنندگان، ملیتی غیر ایرانی داشته و همانگونه که جدا شده‌های این فرقه می‌گویند، گدایانی هستند که از عده ای کشورهای آفریقایی، آسیایی و عده ای کشورهای اروپایی تجمیع شده و به وعده «چند وعده غذای گرم» و «مقداری کمک مالی» به این مراسم آمده‌اند.


حدود دو سال پیش نیز روزنامه فرانسوی لوموند خبری پخش کرد که در آن با چند نفر از کمپانی کنندگان در یک همایش منافقین گفتگو شده بود.


«آلینا آلیمکووا» یک دختر قرقیزستانی است که در یکی از همایش های منافقین در پاریس کمپانی کرده است. این فرد هم بیان می کند که حتی یک کلمه فارسی هم نمی‌داند و چیز فراوانی هم پیرامون مسائل مرتبط به ایران نمی‌داند، با اینحال تصمیم می‌گیرد با یک توصیه خوب به پاریس سفر کند تا برای چند روز اقامت در پاریس، در یک همایش هم کمپانی کند. ایشان بیان میکند همه مسافرانی که با هشت ابزار اتوبوس از پراگ همراه ایشان به پاریس می‌روند جوان‌اند و اغلب دانشجو و همه از روش شبکه جهانی وب به گفته ایشان به نحوی استخدام شده‌اند. چنان که این دختر دانشجوی اهل قرقیزستان بیان می کند هیچ کس به خوبی از هدف این سفر اطلاعی نداشته است. [۲]


با این وجود منافقین در نشست امسال کمی گزیده‌تر و باهوش‌تر رفتار کردند و بجای آن مردم رنگین پوست که هر سال به وفور در نشست یافت می‌شدند، به افرادی با چهره‌هایی از شرق آسیا، عرب‌های غرب آسیا و تبعه‌های افغانستان و پاکستان روی آروند تا چهره‌ای عادی‌تر برای نشست خود ایجاد کنند!

برای شما نیز جالب است؟  روایتی از جانبازی هنرمند که تاریخ دفاع مقدس مدیون اوست - |


سخنرانان اجاره‌ای برای تماشاگران اجاره‌ای


ارقامی که تا اینجای کار از این نشست پخش شده از این حکایت دارد که به هر پناهنده هر روزه تقریبا ۳۰ تا ۵۰ یورو به علاوه از طرف دیگر مواد غذایی و به هر فرد که بتواند ۲۰ تا ۳۰ نفر را برای حضور در این نشست همراه کند، مبلغی تقریبا ۱۵۰۰ یورو پرداخت می‌شود. [۳]


وعده‌های نسیه اقتصادی فرانسه و خدمات رسانی نقد از تروریست‌ها!


بنی صدر و مسعود رجوی بعد از آشوب‌افکنی بهار ۱۳۶۰ وقتی از ایران گریختند، در پاریس پناه دریافت کردند و به مرور فرانسه همراه با بغداد مأمن اصلی سازمان تروریستی منافقین شد. در ۱۰ -۱۵ سال واپسین هم که این سازمان در فهرست گروه‌های تروریستی در غرب ثبت شد، منافقین – غیراز یک فرصت بازداشت کوتاه و آزادی مریم رجوی – آزادانه سرگرم فعالیت در فرانسه بودند.


ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است در پی انتقاد وزارت خارجه به دو نشست تیر و آذر ۹۵ منافقین در پاریس، وزارت خارجه فرانسه در موضعی ریاکارانه مطرح کرده بود این سازمان «غیر دموکرات و خشن است و ما تماسی با آن‌ها نداریم» با اینحال امسال الزامی به همین توجیه هم نمی‌بینند.


خدمات رسانی نقد پاریس از گروهک تروریستی منافقین در حالی است که این کشور پیوسته در اجرای تعهدات خود درمقایسه با ایران بسیار بد سابقه است. مردم ایران هنوز خلف وعده‌های کمپانی‌هایی از قبیل پژو و رنو را فراموش نکرده‌اند که کالای خود را به ایرانی‌ها فروختند و از تامین قطعات یدکی این کالا خودداری کردند همزمان با اینکه این کالا هیچ ربطی به برنامه هسته‌ای ایران نداشت یا اینکه کمپانی توتال برنامه‌های نفتی را نیمه کاره رها کرد و همزمان با اینکه مبالغ قابل توجه کلانی را از ایرانی‌ها دریافت کرده بود با اینحال از اجرای تعهدات خود سر باز زدند. یا اینکه کمپانی ایرباس بعد از عقد پیمان مطرح کرد تا وقتی که آمریکا اجازه ندهد امکان تحویل هواپیما به ایران را ندارد. [۴۴]

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی