قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

شب‌های شیدایی ۱۶ خرداد ماه شروع می‌شود

شب‌های شیدایی ۱۶ خرداد ماه شروع می‌شود

پیرامون فرهنگ مقاومت و حماسه در خبرها آمده است که

به نوشته گروه حماسه و مقاومت گروه مقاومت، ویژه برنامه شب های شیدایی از ۱۶ خرداد ماه و از ساعت ۲۲ همراه با دریاچه هورالهویزه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس  شروع می شود و تا انتهای ماه مبارک رمضان میزبان علاقه مندان است.

اصغر رضوانی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با مطرح خبر فوق اضافه کرد: به دلیل تقارن ماه مبارک رمضان با امتحانات دانشجویان و دانش آموزان ، سالگرد  ارتحال بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد؛ امسال این ویژه برنامه از ۱۶ خرداد ماه شروع می شود.

وی بیان داشت: مانند سالهای قبلی در شب های قدر نیز مسجد جامع خرمشهر موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس میزبان شب زنده داران شب های قدر است.

رضوانی اظهار داشت: اجرای مراسم مولودی خوانی در روز میلاد با سعادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) در مسجد جامع خرمشهر از دیگر برنامه های ماه مبارک رمضان است.

وی با اشاره به برنامه های گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر تصریح کرد: در ۴ خرداد ماه روز مقاومت و استقامت  مراسم گرامیداشت حماسه و پایمردی مردم دزفول برگزار و در ۳ خرداد ماه روز مقاومت ، ایثار و پیروزی از جمعی از پیشکسوتان دفاع مقدس  تجلیل می شود.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس خاطر نشان کرد: برپایی کارگاه هنری ، اجرای نور نمای مسجد جامع خرمشهر و آبنمایش در یاچه هورالهویزه و برپایی کنفرانس کارهای سیاه قلم اکبر حسینخانی از دیگر برنامه های سالگردآزاد سازی خرمشهر است که تا ۷ خردادماه ادامه دارد.

برای شما نیز جالب است؟  برنامه جلد «خداحافظ سالار» به چه نحو شکل گرفت/ مسافری که برنگشت - |

انتهای پیغام/

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی