قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

شهدای مدافع حرم فریادگر ندای حقانیت اسلام و ایران هستند – |

شهدای مدافع حرم فریادگر ندای حقانیت اسلام و ایران هستند – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان شهدای مدافع حرم فریادگر ندای حقانیت اسلام و ایران هستند – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، یاور شاه با این وجود قبل از ظهر امروز در دیدار با خانواده شهید قناد پور در اهواز اظهار کرد: آن چیزی که امروز ایران سربلند به آن افتخار می کند و به دلیل آن امروز در جهان حرفی برای گفتن داریم و نظام جمهوری اسلامی مورد استقبال ملت های دنیا قرار دارد، افتخارآمیز بودن شهدا و خون شهدایی است که در تمامی جهان اسلام جاری است.

شاه با این وجود عنوان کرد: امروز دیگر جغرافیای رفتار ما محدود به نقشه ایران نیست و امروز جهان اسلام متکی به ندای حقانیتی است که از ایران بلند می شود. شهدای مدافع حرم در انعکاس این حقانیت نقشی بسیار بزرگ دارند.

وی اضافه کرد: شهید قنادپور سومین شهید مدافع حرم خوزستان از جامعه پزشکی و جانباز ۵۰ درصد دوران دفاع مقدس بود. این شهید سابقه حضور ۶ ماهه در سنگرهای سوریه برای دفاع از حرم را داشته و در مسئولیت های مهمی ادای وظیفه کردند.

مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت با این وجود عصر(عج) خوزستان با اشاره به اینکه شهید قنادپور مسئول بهداری تیپ فاطمیون و زینبیون در سوریه بود، گفت: در تمام مدت حضورش طی مطرح همرزمان در ساماندهی گروه های بهداری رزمی که نقش بنیادی در جنگ پراکنده شهری سوریه دارند، بسیار شجاع بود.

شاه با این وجود ادامه داد: این شهید از آزمایشات دوران دفاع استفاده و بسیار باهوش، شجاع و باتدبیر در برنامه ریزی های خود بوده است. خداوند تقدیر وی را طوری ایجاد کرد که در میدان دفاع از حرم به وصال دوست برسد و انشاالله همراه با دیگر شهدای دفاع مقدس، دفاع حرم و انقلاب محشور شود.

برای شما نیز جالب است؟  پیکر اولین شهید مدافع حرم گتوند تشییع شد - |


 

امیدواریم این نوشته با عنوان شهدای مدافع حرم فریادگر ندای حقانیت اسلام و ایران هستند – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی