قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

شهیدتازه تفحص شده دزفولی به زادگاه خود بازگشت  – |

شهیدتازه تفحص شده دزفولی به زادگاه خود بازگشت  – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان شهیدتازه تفحص شده دزفولی به زادگاه خود بازگشت  – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

سرهنگ عبدالامیرمحتشمی راد در گفت و گو با خبرگزاریهای اقتصادی اظهار کرد: پیکر پاک و مطهر شهید تازه تفحص شده شهرستان دزفول محمد جواد علی بهار بعد از ۳۵ سال به زادگاه خود دزفول  بازگشت.

وی اضافه کرد: این شهید گرانقدر متولد ۱۳۴۱ بوده که ۲۶ تیرماه ۱۳۶۱ در عملیات رمضان آسمانی شده است. 

سرهنگ محتشمی راد گفت: مراسم وداع با پیکر مطهر این شهید چهارشنبه شب یکم شهریور ساعت۹ شب در مسجد صاحب الزمان جنوبی واقع در خیابان شهید مومن برگزار خواهد شد. 

فرمانده سپاه ناحیه دزفول اضافه کرد: مراسم تشییع این شهید تازه تفحص شده نیز روز پنجشنبه دوم شهریور ساعت۸:۳۰ صبح از آستانه سبزقبا تا گلزار شهدای بهشت علی و مجلس بزرگداشت نیز همان روز از ساعت۲۱ تا ۲۳درمسجدصاحب الزمان (عج) جنوبی برگزار خواهد شد.

سرهنگ محتشمی راد اضافه کرد: ازعموم مردم دزفول تقاضا میکنیم برای ارج نهادن به مقام شهیدوشهادت درمراسمات این شهیدعزیزشرکت کنند.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، کوچه محل تولد شهید علی بهار که خانواده وی هنوز نیز در آن حضور دارند سالهاست به اسم این شهید گرانقدر نامگذاری شده است. 

دزفول در هشت سال جنگ تحمیلی ۲۶۰۰ شهیدتقدیم اسلام و انقلاب کرده است.

امیدواریم این نوشته با عنوان شهیدتازه تفحص شده دزفولی به زادگاه خود بازگشت  – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

برای شما نیز جالب است؟  واکنش 2 هنرمند به شهادت محسن حججی+تصویر
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی