قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

شهید حججی با خدا معامله کرد و سعادتمند شد

شهید حججی با خدا معامله کرد و سعادتمند شد

پیرامون فرهنگ مقاومت و حماسه در خبرها آمده است که

محمد اسماعیل کوثری نماینده مجلس شورای اسلامی در دوره های هشتم و نهم در نشست ماهیانه هیئت فرزندان شهدای اسلام که ویژه پاسداشت شهدای شهریور ماه بود گفت: شهید حججی با شهادت خود نشان داد که در هر مقطعی از لحظه و در هر شرایطی می توان با خدا معامله کرد و سعادتمند شد. 

وی اضافه کرد: شهید حججی برای رفع محرومیت های مادی و معنوی مردم کار جهادی می کرد. ایشان در مقطعی در همان شهر خود کتاب های شهید مطهری را تهیه می کرد و به دست مردم می رساند در مقطعی دیگر در اردوهای جهادی حاضر می شد. این یعنی شهید حججی در حد توان خود رفتار و رفتار می کرد و این درس بزرگی برای همه ماست.

کوثری با اشاره به اینکه عده ای مانند این کارها انجام داده و کارهای تبلیغاتی برای آن می کنند که خود را مطرح کرده باشند اظهار داشت: شهید حججی در جستجوی مطرح کردن خود نبود و چون با خدا معامله کرده بود نتیجه اعمالش اثر گذار شد. ایشان در شرایطی که اکثر مردم در جستجوی کسب سود بیشتر و رفاهیات خود هستند مسیر دیگری را انتخاب کرد که به فرموده رهبر انقلاب شهید حججی حجتی برای همه ما شد.

وی وجود ولایت فقیه و مردم ولایت مدار را دو عامل موفقیت ایران در هشت ساعت دفاع مقدس دانست و اضافه کرد: در لحظه حاضر نیز این دو عامل دلیل شکست دسیسه های  دشمنان در مقابل جمهوری اسلامی شده است.

این نماینده سابق مجلس با بیان اینکه اگر شهدا این مردان بزرگ نبودند و با خدا معامله نمی کردند انقلاب اسلامی در طول دوران خود موفق نمی شد تصریح کرد: فرهنگ ایثار و شهادت از لحظه دفاع مقدس تا لحظه حاضر ادامه یافته و انسان هایی که اکنون با خدا معامله می کنند زیاد هستند.

ایشان در قسمت دیگری از سخنان خود به شهادت شهید همدانی که از شهدای شهریور ماه است اشاره نمود و گفت: شهید همدانی شخصی بود که بسیج مردمی نیروهای سوریه را پایه گذاری کرد و اگر اعمال مهم ایشان نبود سوریه اکنون شرایط دیگری داشت. 

برای شما نیز جالب است؟  بانویی که با چادرش به خاک سپرده شد+عکس ها


 

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی