قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

شهید حججی با خدا معامله کرد و سعادتمند شد

شهید حججی با خدا معامله کرد و سعادتمند شد

پیرامون فرهنگ مقاومت و حماسه در خبرها آمده است که

محمد اسماعیل کوثری نماینده مجلس شورای اسلامی در دوره های هشتم و نهم در نشست ماهیانه هیئت فرزندان شهدای اسلام که ویژه پاسداشت شهدای شهریور ماه بود گفت: شهید حججی با شهادت خود نشان داد که در هر مقطعی از لحظه و در هر شرایطی می توان با خدا معامله کرد و سعادتمند شد. 

وی اضافه کرد: شهید حججی برای رفع محرومیت های مادی و معنوی مردم کار جهادی می کرد. ایشان در مقطعی در همان شهر خود کتاب های شهید مطهری را تهیه می کرد و به دست مردم می رساند در مقطعی دیگر در اردوهای جهادی حاضر می شد. این یعنی شهید حججی در حد توان خود رفتار و رفتار می کرد و این درس بزرگی برای همه ماست.

کوثری با اشاره به اینکه عده ای مانند این کارها انجام داده و کارهای تبلیغاتی برای آن می کنند که خود را مطرح کرده باشند اظهار داشت: شهید حججی در جستجوی مطرح کردن خود نبود و چون با خدا معامله کرده بود نتیجه اعمالش اثر گذار شد. ایشان در شرایطی که اکثر مردم در جستجوی کسب سود بیشتر و رفاهیات خود هستند مسیر دیگری را انتخاب کرد که به فرموده رهبر انقلاب شهید حججی حجتی برای همه ما شد.

وی وجود ولایت فقیه و مردم ولایت مدار را دو عامل موفقیت ایران در هشت ساعت دفاع مقدس دانست و اضافه کرد: در لحظه حاضر نیز این دو عامل دلیل شکست دسیسه های  دشمنان در مقابل جمهوری اسلامی شده است.

این نماینده سابق مجلس با بیان اینکه اگر شهدا این مردان بزرگ نبودند و با خدا معامله نمی کردند انقلاب اسلامی در طول دوران خود موفق نمی شد تصریح کرد: فرهنگ ایثار و شهادت از لحظه دفاع مقدس تا لحظه حاضر ادامه یافته و انسان هایی که اکنون با خدا معامله می کنند زیاد هستند.

ایشان در قسمت دیگری از سخنان خود به شهادت شهید همدانی که از شهدای شهریور ماه است اشاره نمود و گفت: شهید همدانی شخصی بود که بسیج مردمی نیروهای سوریه را پایه گذاری کرد و اگر اعمال مهم ایشان نبود سوریه اکنون شرایط دیگری داشت. 

برای شما نیز جالب است؟  چه افرادی سکاندار وزارت دفاع در جمهوری اسلامی ایران بودند


 

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی