قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

طلاب و روحانیون ۱۲ برابر متوسط دیگر اقشار شهید تقدیم کرده اند – |

طلاب و روحانیون ۱۲ برابر متوسط دیگر اقشار شهید تقدیم کرده اند – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان طلاب و روحانیون ۱۲ برابر متوسط دیگر اقشار شهید تقدیم کرده اند – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی بعد از ظهر چهارشنبه در حاشیه ستاد بزرگداشت یادواره شهدای طلبه و روحانی ورامین که با حضور آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی، امام جمعه و نماینده با این وجود فقیه در شهرستان و دیگر مدیران ورامین برگزار شد، در جمع خبرنگاران  اظهار داشت: شهرستان ورامین در طول دوران دفاع مقدس، ۲۱ شهید طلبه و روحانی را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

وی اضافه کرد: قشر طلبه و روحانیت حدود ۳ هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است که حدودا ۱۲ برابر متوسط شهدای دیگر اقشار است، حدود ۴.۸ درصد طلاب و روحانیون به درجه رفیع شهادت نائل شدند که این رقم بسیار قابل توجه و قابل احترام است.

وی با بیان این که ورامین بیش از ۱۴۰۰ شهید در طول دوران دفاع مقدس، تقدیم انقلاب اسلامی کرده است، گفت: بیش از ۲۱ شهید روحانی و طلبه دشت ورامین نیز جان پر ارزش خود را در راه دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی نثار کرده اند.

مدیرکل شورای هماهنگی آگهی اسلامی استان تهران اضافه کرد: روحانیت پیوسته در صدر عرصه شهادت و ایثارگری بوده اند و این امر با استناد به پیشتازی این قشر در عرصه فرهنگی و تبلیغ در کشور حائز ارزش است، یعنی طلاب و روحانیون، عامل به خطابه های خود، در ترویج فرهنگ ایثارگری و شهادت هستند.

برای شما نیز جالب است؟  مراسم پاسداشت شهید مدافع اسماعیل حیدری برگزار شد

محمودی گفت: اکثر قریب به اتفاق شهدای طلبه و روحانی شهرستان ورامین در عرصه علمیه امام صادق(ع) ورامین سرگرم به تحصیل بودند و این امر نقش بی بدیل عرصه های علمیه در دوران مقدس را نشان می دهد.

وی از برنامه های اجرایی سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) و گرامیداشت شهدای طلبه و روحانی اطلاع داد و گفت: دهمین یادواره شهدای طلبه و روحانی شهرستان ورامین از ساعت ۱۰:۳۰ روز پنج شنبه ۲۹ تیرماه  و همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع)، مدیرکل مکتب شیعه در مصلی صاحب الزمان(عج) ورامین برگزار خواهد شد.

امام جمعه موقت ورامین سپس به سالروز شهدای گمنام اشاره نمود و گفت: بدین جهت دسته های عزاداری و مومنین ورامین از مسجد صاحب الزمان(عج) تا گلزار شهدای گمنام به عزاداری و سینه زنی خواهند پرداخت.

با استناد به این خبر، شهیدان حمید حسن زاده،محمد ناصر رحیمی، رجبعلی اسلامی خوزانی، مسعود صانعی، ابراهیم رمضانی، سید حسن احمدی، حسین کاشانی، غلامحسن ضرغام، محسن عرب بهشتی، سید منصور دلاوری، سید مصطفی محمودی، مرتضی اکبری، سید محمد تقی حسین تبار، مجید بلوچی، صدرالله حجازی فر، علی(ذوقعلی) جلالی نیا، سید علاء الدین ضیا، سید مجتبی طباطبایی و محمد جواد خاکباز، شهدای طلبه و روحانی دشت ورامین، شامل شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک هستند.

امیدواریم این مقاله با عنوان طلاب و روحانیون ۱۲ برابر متوسط دیگر اقشار شهید تقدیم کرده اند – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی