قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

عملیات ارتش سوریه و مقاومت

عملیات ارتش سوریه و مقاومت

پیرامون فرهنگ مقاومت و حماسه در خبرها آمده است که

نیروهای سوری و مقاومت از صبح امروز عملیات تازه ای را با خدمات رسانی یگان موشکی حزب الله لبنان و جنگنده های روسی در قسمت مرکزی و جنوبی شهر درعا شروع کردند.


نیروهای جبهه مقاومت مستقر در منطقه صنعتی حملات گسترده ای را از محور جنوبی منطقه علیه مواضع تروریست های تحریر الشام و دیگر گروه های تروریستی در اردوگاه  درعا شروع کردند و موفق شدند در همان ساعت ابتدایی خطوط دفاعی تروریست ها را در ورودی اردوگاه در هم بشکنند.


سپس نیروهای مقاومت پیشتر عملیات خود توانستند در قسمت شمالی اردوگاه بعد از درگیری شدید با تروریست ها بر منطقه «تجمع مدارس» به طرز کامل چیره شوند و حدود ۲۵ تروریست را از پای دربیاورند.همزمان یگان موشکی مقاومت مواضع تروریست ها را شدیدا در قسمت مرکزی و جنوبی اردوگاه مورد هدف قرار دادند.


** برای مشاهده جزئیات بیشتر و اندازه اصلی روی نقشه کلیک کنید**



نیروهای مقاومت هم اینک تثبیت مواضع خود در جاهای پاکسازی شده را حاوی اهمیت عملیات خود قرار داده اند و خیلی زود عملیات تازه را در قسمت مرکزی و جنوبی اردوگاه اغاز خواهند کرد.


وانگهی نیروهای سوری مستقر در قسمت های دیگر از شهر موفق شدند حملات گروه های تروریستی در محور های «درعا بلد،طریق السد و العباسیه» را رصد و بعد از درگیری شدید با تروریست ها، حملات را به طرز کامل خنثی کنند.


نیروهای سوری توانستند در درگیری با تروریست ها در سه محور گفته شده حدود ۵۰ تروریست را از پای دربیاورند.

برای شما نیز جالب است؟  اعلامیه بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در سالگرد انتهای جنگ - |


یک فرمانده میدانی در گفتگو با خبرنگار «مشرق» مطرح کرد: عملیات نیروهای مقاومت در قسمت مرکزی و جنوبی درعا تا پاکسازی کامل شهر ادامه خواهد داشت.


ضروری به ذکر است که نیروهای سوری و جبهه مقاومت طی دو هفته قبلی با اعزام چند گروه از نیروهای سوری و مقاومت به شهر درعا، قصد عملیات بزرگی جهت پاکسازی تمام شهر و رسیدن به فاصله کشور را دارند.





منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی