قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

فاجعه سردشت سند رسوایی مدعیان دروغین حقوق بشر است – |

فاجعه سردشت سند رسوایی مدعیان دروغین حقوق بشر است – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان فاجعه سردشت سند رسوایی مدعیان دروغین حقوق بشر است – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته . با استناد به گفته معاونت روابط عمومی‌و آگهی بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزشهای دفاع مقدس در ابتدای این اعلامیه آمده است: در تاریخ انقلاب اسلامی‌ایران حوادث و رخدادهای تلخی رقم خورده است که اسم شیطان بزرگ و سردمداران لیبرال دموکراسی غربی ومزدوران آنان به روشنی بر همگان نمایان بوده و یکی از این وقایع، جنایت تلخ و هولناک، بمباران شیمیایی مردم بی دفاع شهر سردشت در هشتم تیرماه ۱۳۶۶ در اوج جنگ تحمیلی نظام سلطه و استکبار علیه ایران اسلامی‌است.

این اعلامیه می‌افزاید: در این جنایت، نیروی هوایی ارتش رژیم بعثی مورد خدمات رسانی آمریکا و غرب، با بهره برداری از بمب‌های شیمیایی اهدایی اروپایی‌ها آن مدعیان دروغین حقوق بشر، شهرسردشت را مورد تهاجم قرار دادند و ۱۱۰ تن از ساکنان غیرنظامی‌- عمدتا  زنان و کودکان خردسال بودند-  رابه شهادت رسانیدند و بیش از ۸۰۰۰ تن دیگر در معرض گازهای سمی‌قرار دادند که با گذشت ۳۰ سال از این جنایت هولناک وضدبشری، هنوز عوارض آن اقدام تروریستی جان وتن مصدومانش را آزار می‌دهد.

پیشتر این اعلامیه، جنایت بمباران شیمیایی شهرسردشت را نماد حقوق بشر آمریکایی و سند رسوایی مدعیان دروغین حقوق بشر توصیف و تصریح شده است: فاجعه سردشت نشان داد کنوانسیون‌ها و معاهدات حقوقی بین المللی در باب منع بهره برداری از سلاحهای کشتار جمعی، تحت تأثیر ملاحظات سیاسی و منفعت طلبی قدرتهای به اصطلاح حامی‌حقوق بشر قرار داشته و به نحو حیرت انگیزی قربانی اهداف شیطانی و منافع شوم استکبارجهانی می‌شود.

برای شما نیز جالب است؟  یک میلیون سند دفاع مقدس در خوزستان تجمیع شد  - |

بنیادحفظ کارهای ونشرارزشهای دفاع مقدس دراین اعلامیه، بمباران شیمیایی شهرسردشت را ازمقاطع تاریک و تلخ تاریخ و بیانگر خدمات رسانی مدعیان دروغین حقوق بشر از اعمال تروریستی و انفعال نهادهای بین المللی در مقابل قدرتهای سلطه گر دانسته و خاطر نشان کرده است: نه تنها با گذشت ۳۰ سال از این جنایت دهشتناک کارهای هولناک ناشی از آن فاجعه التیام نیافته، حتی اغماض عامدانه حامیان صدام که وی را در تجهیز سلاحهای ممنوعه شیمیایی و ارتکاب این جنایت یاری کردند، بازهم درحافظه تاریخی مردم ماندگار بوده وهرگز به فراموشی سپرده نخواهدشد.

پیشتر این اعلامیه با اشاره به لزوم مراجعه به مواضع و دیدگاه‌های  مدبرانه وحکیمانه حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه) و مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) در باب جنایات آمریکا علیه جامعه بشری وتقبیح سکوت مجامع جهانی در برابرآن یادآور شده است: همان گونه که رهبرمعظم انقلاب(مدظله العالی) فرموده اند؛ دنیایی که چشم بر این جنایت‌های وقیحانه می‌بندد، نمی‌تواند ادعا کند که طرفدار حقوق بشر است ونمی‌تواند امیدوار باشد که خواهد موفق شد با تروریسم رو به افزایش در دنیا مقابله کند، اینها خود مشوق تروریسم اند.

بنیادحفظ کارهای ونشرارزشهای دفاع مقدس در انتهای اعلامیه، با پاسداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر آن جنایت ددمنشانه و آرزوی عافیت وسلامتی برای همه مصدومان آن فاجعه و تأکید بر افشای جنایات آمریکا، متحدان کاخ سفید وصهیونیسم بین‌المللی در هفته حقوق بشر آمریکایی تصریح کرده است: امروز آمریکا با اسم متهم شماره یک خدمات رسانی از صدام معدوم، بایستی پاسخگوی جنایت حمله شیمیایی به سردشت مظلوم بوده و مورد محاکمه و مجازات قرار گیرد تا چهره کریه هیأت حاکمه کاخ سفیدکه تزویر، دروغگویی، نقض حقوق بشر، کارشکنی و تروریست پروری از مهم‌های آن است افشاء و سیاهه ی جنایات آنان در قبال جامعه بشری در معرض جهانیان قرار گرفته و درس عبرتی برای دولتها و کشورهایی باشد که چشم اعتماد و تعامل و دوستی به طاغوت اعظم دوخته اند.

برای شما نیز جالب است؟  اجتماع بزرگ «نوگلان حسینی» برگزار می‌شود

امیدواریم این مقاله با عنوان فاجعه سردشت سند رسوایی مدعیان دروغین حقوق بشر است – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی