قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

فاز اول برنامه مطالعاتی باغ موزه دفاع مقدس اهواز به اتمام رسید – |

فاز اول برنامه مطالعاتی باغ موزه دفاع مقدس اهواز به اتمام رسید – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان فاز اول برنامه مطالعاتی باغ موزه دفاع مقدس اهواز به اتمام رسید – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

فرامند هاشمی زاده در گفت و گو با خبرگزاریهای اقتصادی با اشاره به اینکه اهواز با اسم مرکز دفاع مقدس باید حاوی یک باغ موزه دفاع مقدس شایسته و در خورشان باشد، اظهار کرد: به توجه به اینکه تا اینجای کار تعلل فراوانی در این مسیر صورت گرفته با این وجود باغ موزه خوبی خیلی زود در یکی از نقاط اهواز تولید می گردد.

وی به باغ موزه دفاع مقدس اهواز اشاره نمود و گفت: کار این باغ موزه با اختصاص زمینی به مساحت ۱۰ هکتار در اراضی پارک شهروند در سال ۹۳ شروع شد و فاز اول برنامه مطالعاتی آن نیز به اتمام رسید و باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که فاز دوم مطالعاتی این برنامه نیز طی روزهای آتی تکمیل می گردد.

 

هاشمی زاده اضافه کرد: پیگیری ها در خصوص اعتبار ضروری این برنامه در حال انجام است و بعد از تکمیل برنامه های مطالعاتی تمرکز ما بر شروع عملیات اجرایی خواهد بود.

 

معاون عمرانی استاندار خوزستان به علاوه از طرف دیگر به لزوم ساماندهی یادمان های دفاع مقدس در خوزستان اشاره نمود و گفت: شرایط ویژه استان در این خصوص به توجه به ۲۲ یادمان موجود در جاهای عملیاتی، یک فرصت برای القای فرهنگ دفاع مقدس به جوانانی است که هرساله در شکل کاروان های راهیان نور به این استان سفر می کنند و از نزدیک بیننده حماسه های ایجاد شده شهیدان هشت سال جنگی تحمیلی هستند.

 

هاشمی زاده ادامه داد: پیرامون همین مسئله برای تدوین برنامه تولید و پیشرفت یادمان ها اقدام خواهد شد و اکنون نیز ۲۲ یادمان در سطح استان شناسایی شده است که از این تعداد ۱۴ یادمان با اسم اولویت پیشرفت مقرر کرده شده است که ظرف مدت سه سال برنامه جامع تیه و برای یادمانهای ذکر شده به ترتیب اولویت اجرا و ساماندهی انجام خواهد گرفت.

 

برای شما نیز جالب است؟  «زندان‌ الرشید»؛ یک تریلر نفس‌گیر

امیدواریم این مقاله با عنوان فاز اول برنامه مطالعاتی باغ موزه دفاع مقدس اهواز به اتمام رسید – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی