قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

فراخوان مجمع ناشران دفاع مقدس برای کنفرانس کتاب فرانکفورت – |

فراخوان مجمع ناشران دفاع مقدس برای کنفرانس کتاب فرانکفورت – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان فراخوان مجمع ناشران دفاع مقدس برای کنفرانس کتاب فرانکفورت – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته خبرنگار مهر،  مجمع ناشران دفاع مقدس با پخش فراخوانی از گردآوری و معرفی کارهای انتخاب­ ناشران دفاع مقدس در کنفرانس بین‌المللی کتاب فرانکفورت ۲۰۱۷ اطلاع داد.

در این فراخوان آمده است:  ناشران قادر اند گزیده­‌ای از عناوین منتشره شده­ خود در عرصه دفاع مقدس را به منظور معرفی در این کنفرانس به مجمع ارسال کنند.

ترتیب معرفی این کارهای به این شرح طبقه‌بندی شده است:

ناشرانی که تا ١٠ عنوان کتاب در عرصه دفاع مقدس پخش کرده­اند؛ یک کتاب، ناشرانی که تا ۲۰ عنوان کتاب در عرصه دفاع مقدس پخش کرده‌اند؛ دو کتاب، ناشرانی که تا ۵۰ عنوان کتاب در این عرصه پخش کرده‌اند؛ ۳ کتاب و ناشرانی که تا ۱۰۰ عنوان کتاب در این عرصه پخش کرده‌اند قادر اند تا ۵ کتاب برای حضور در کنفرانس به مجمع معرفی کنند.

به علاوه از طرف دیگر با استناد به این فراخوان ناشرانی که بیش از ۱۰۰ عنوان کتاب با مسئله دفاع مقدس پخش کرده­اند؛ قادر اند ۱۰ عنوان کتاب معرفی کنند.

در انتخاب کارهای نهایی، کتاب­‌های انتخاب در جشنواره‌­های ملی و بین‌­المللی و نیز آثاری که بیش از پنج فرصت چاپ داشته­‌اند و به علاوه از طرف دیگر آثاری که حاوی ورژن‌­های ترجمه‌شده به زبان­‌های دیگر هستند، حاوی اهمیت انتخاب قرار دارند. کتاب­‌های ارسالی باید حاوی مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ترجیحاً از کارهای منتشرشده در پنج سال واپسین باشند و ناشران همراه هر کتاب، یک متن معرفی ۱۵۰ کلمه‌ای به‌اضافه تصویری باکیفیت از جلد کتاب را در یک لوح فشرده، ارسال کنند.

برای شما نیز جالب است؟  کتابی با مسئله واکاوی کارنامه عملیاتی منافقین معرفی می‌شود - |

به علاوه از طرف دیگر ناشرانی که کارهای آن‌ها در لیست پایانی قرار می‌گیرد مجبور به معرفی خلاصه‌ای انگلیسی از کتاب خود نیز هستن

کارهای باید تا انتهای وقت اداری ۱۵ مرداد به نشانی خیابان حافظ، خیابان نوفل­لوشاتو، بعد از سفارت ایتالیا، خیابان هانری کوربن، پلاک ٣- ارسال شود.

امیدواریم این مقاله با عنوان فراخوان مجمع ناشران دفاع مقدس برای کنفرانس کتاب فرانکفورت – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی