قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

فراخوان پرویز پرستویی برای گرامیداشت خاطره شهدای ایرباس ۶۵۵ – |

فراخوان پرویز پرستویی برای گرامیداشت خاطره شهدای ایرباس ۶۵۵ – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان فراخوان پرویز پرستویی برای گرامیداشت خاطره شهدای ایرباس ۶۵۵ – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، در متنی که پرویز پرستویی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون در آستانه ۱۲ تیرماه پخش کرده آمده است؛

هموطنان عزیزم

اکنون در استانه سالگرد شهادت بیش از ۲۹۰ مسافر بیگناه هواپیمای ایرباس کشورمان برفراز خلیج فارس هستیم. درسال ۱۳۶۷ با دستور کاپیتان ویل راجرز ماشه‌ای بر روی صفحه شلیک موشک‌های ناو فوق پیشرفته وینسنس فشار داده شد تا تمامی این هموطنان عزیزمان به ناگاه از صفحه رادار زندگیمان محو شوند.

هم اینک و بعد از ۲۹ سال بازهم خانواده‌های شهدای این واقعه عزادارند و برای این جنایت محرز هرگز کسی در  آمریکا و جهان از آنان عذرخواهی نکرد و بجای آن  و در این سال‌ها، کاپیتان ویل راجرز و هفت تن از دست اندرکاران این واقعه شوم، دلخوش به مدال‌های (ابراز شجاعت در عملیات رزمی) گرفته شده از ژنرال سالاران ارتش و دولتشان هستند.

پس بیاییم و در حرکتی مردمی خود همدرد این خانواده‌ها باشیم. قبلا توصیه کردم که فرودگاه بندرعباس بیاد این شهدا نامگذاری شود تا رسما علامت سوالی باشد این نامگذاری برای تمامی مسافران پروازهای جهانی بدین فرودگاه که در کمال تاسف پاسخی از جانب مراجع ذیربط دریافت نشد.

بهرحال امسال توصیه می‌کنم که در سالروز ۱۲ تیر ماه و در  تمامی پروازهای داخلی و خارجی خلبانان کشورمان در پیغام‌هایی خودجوش برای مسافرانشان نامی از  شهدای همکار شان در آن پرواز برده ویادشان را گرامی بدارند.

و باز توصیه می‌کنم هرکس که به ایران و مردمش عشق می‌ورزد تصویر و متنی از این واقعه در صفحه خود قرار داده و دیگران را نیز بدین کار ترغیب کند.

برای شما نیز جالب است؟  امروز عصر در باغ موزه دفاع مقدس مراسم یادمان سردار حاج احمد متوسلیان برگزار می‌شود+زندگینامه

دوست من، خود ما باید به جهان ثابت کنیم که از قبیل سالگرد بمباران اتمی هیروشیما و… خون هموطنانمان ما نیز قابل معامله با هیچ توجیهی نیست، چه برسد که بدان خاطر مدالها داده شود.

پس همگی در ۱۲ تیر کاری کنیم که این مدال‌ها در تاریخ جهان، به لکه ننگ مبدل شوند.

امیدواریم این مقاله با عنوان فراخوان پرویز پرستویی برای گرامیداشت خاطره شهدای ایرباس ۶۵۵ – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی