قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

فرهنگ دفاع مقدس باید در جامعه بیشتر موردتوجه قرار بگیرد – |

فرهنگ دفاع مقدس باید در جامعه بیشتر موردتوجه قرار بگیرد – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان فرهنگ دفاع مقدس باید در جامعه بیشتر موردتوجه قرار بگیرد – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، سردار بهمن کارگر ظهر دوشنبه در دیدار با نماینده با این وجود‌فقیه در خراسان شمالی که در بجنورد انجام شد، اظهار کرد: ادامه راه شهدا و ثبت کارهای و خاطرات آن‌ها تنها وظیفه بنیاد حفظ کارهای و ارزش‌های دفاع مقدس، حتی رسالت آحاد مردم است.

سردار بهمن اضافه کرد: مدیران، علما و نخبگان جامعه باید در این راه یاور بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس باشند.

وی تصریح کرد: فرهنگ دفاع مقدس نه‌تنها در کشور ما حتی در تمام کشورهای اسلامی جاری‌شده و سرلوحه رفتار در طرف دیگر دشمنان قرارگرفته است.

وی بابیان اینکه دفاع مقدس باعث تثبیت انقلاب اسلامی‌شده است بر ضرورت کار در این عرصه و معرفی بیشتر فرهنگ دفاع مقدس تأکید کرد.

مدیرعامل بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس عنوان کرد: تحقق این امر در خراسان شمالی نیز مستلزم کار بیشتر است تا بیش‌ازپیش کارهای و برکات دفاع مقدس برای مردم تبیین شود.

سردار بهمن اظهار کرد: چاپ کتاب شهدا و رزمندگان خراسان شمالی از ضروریات است که باید در آتی‌ای نزدیک محقق شود.

ایشان در خصوص احداث باغ‌موزه دفاع مقدس در خراسان شمالی نیز ابراز امیدواری کرد: طی چهار سال آتی به سود‌برداری برسد و مردم قادر باشند از بهره ببرند.

امیدواریم این نوشته با عنوان فرهنگ دفاع مقدس باید در جامعه بیشتر موردتوجه قرار بگیرد – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

برای شما نیز جالب است؟  فاجعه سردشت سند رسوایی مدعیان دروغین حقوق بشر است - |
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی