قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

لزوم توجه بیشتر بنیاد شهید به مطالبات فرزندان بیننده حضانتی

لزوم توجه بیشتر بنیاد شهید به مطالبات فرزندان بیننده حضانتی

پیرامون فرهنگ مقاومت و حماسه در خبرها آمده است که

در این نشست ابتدا فرزندان بیننده حضانتی با بیان مشکلات خود پرسش هایی را مطرح کردند که مدیران حاضر در این نشست ضمن معرفی گزارش عملکرد خود به پرسش های مطرح شده جواب دادند.


حجت الاسلام کاویانی مدیرکل مددکاری بنیادشهید ضمن معرفی خبری از عملکرد این واحد اظهار داشت: در راستای رسیدگی و رفع دغدغه های موجود، لیستی از فرزندان بیننده حضانتی با اولویت دهی به مشکلاتشان تهیه خواهد شد تا در جهت رفع نیازهای آنان به معاونت های مربوطه معرفی شوند.


بخش دیگری از مطالبات فرزندان بیننده حضانتی مسئله اشتغال بود که هاشم لو از اداره کل اشتغال بنیاد شهید در این باره گفت: آن گروه از فرزندان بیننده حضانتی  که متقاضی کار هستند ضمن ثبت اسم در سایت اشتغال، رزومه مهارتی خود را ارسال کرده تا این معاونت مسئله اشتغال این عزیزان را از روش سری بنیاد شهید پیگیری نماید.


به علاوه از طرف دیگر میرزا آقائی از اداره کل مسکن بنیاد شهید درخصوص وام مسکن توضیحاتی معرفی داد که فرزندان بیننده حضانتی خواستار پیگیری بیشتر بنیاد شهید در این باره شدند.


ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است فرزندان بیننده حضانتی به فرزندان شهیدی اتلاق می شد که بعد از شهادت پدر ، مادرهایشان یا در قید حیات نبوده ویا اینکه آنها را رها کرده وسراغ ازدواج مجدد رفته اند و آنها نزد دیگر اقوام ویا مراکز نگهداری کودکان بی سرپرست افزایش کرده اند. این دسته از فرزندان شهدا که تعدادشان به ۲۰۰۰ نفر می رسد نیازمند توجه بیشتر بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند که امیدواریم این نهاد از قبیل در بیشتر مواقع به وظیفه خود در قبال این عزیزان رفتار کند.

برای شما نیز جالب است؟  دکتر روحانی: مدافعان حرم نمایش دادند که باب شهادت باز است/انشالله خادم خوبی برای خانواده شهد باشیم

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی