قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

مدیریت جهادی و روحیه پیشرو بانک دی را به روزهای اوج خود برمی گرداند

مدیریت جهادی و روحیه پیشرو بانک دی را به روزهای اوج خود برمی گرداند

پیرامون فرهنگ مقاومت و حماسه در خبرها آمده است که

هیات مدیره و مدیریت بی کفایت و ناکارآمد سابق با تمام حواشی که برای بانک دی و سهام جامعه ایثارگری و عموم مردمی که به اعتماد وابستگی این بانک به این خانواده عزیز در آن سرمایه گذاری کرده بودند، بالاخره ماموریت خود را انتهای داده و ویرانه ای با عنوان بانک دی را که نتیجه عدم کفایت علمی و عملی مسئولین قبلی بانک و ماحصل سهل انگاری و مسامحه در حق الناس بود را تحویل هیات مدیره تازه داد.


خرابی واهمال کاری فراوان در دوره قبلی بانک دی به قدری واضح ومشخص است واسنادی از آن در دست ماست که انتشار آن به خاطر موقعیت وشرایط بانک با صلاح نمی دانیم وانشالله با گذر موفق از شرایط حال حاضر در آتی به آن خواهیم پرداخت.


اگر بخواهیم موقعیت حال حاضر بانک دی را برای درک بهتر مثالی بزنیم ، به نحوی است که اینطور گفته میشود که داعش شهر تحت سلطه خود را در دست نیروهای مقاومت قرار داده و بعد از تحمل شکست، تخریب شهر و وارد آوردن خسارت و صدمات جدی به زیرساخت های آن، از شهر گریخته است.


به طرز قطع ویقین مسئولیت سنگین و وظیفه خطیر هیات مدیره و مدیرعامل تازه منصوب شده بانک دی غیرقابل انکار خواهد بود وتلاش های این عزیزان نسبتا باید بیش از بیش باشد.


مدیریت نوپای بانک دی باید بیش از هرچیز، با مدنظر قراردادن گماردن مدیران شایسته وکارآمد، دلسوز و لایق، کارشناس و توانمند، جدیت و سرعت رفتار را وارد فعالیت های خود کرده و ضمن عبرت گیری از اشتباهات قبلی، در کمترین لحظه ممکن بانک را روی ریل اصلی و در مسیر درست خود هدایت کنند.

برای شما نیز جالب است؟  چه افرادی سکاندار وزارت دفاع در جمهوری اسلامی ایران بودند


این مهم با اینکه مستلزم گذشت لحظه و سعه صدر سهامداران است با اینحال مدیریت حال حاضر باید این مهم را نیز مدنظر قرار دهد که سرمایه گذاران و سهام داران توقعی زیاد از ایشان داشته و ضمن صبر و به خرج دادن متانت و اعتماد به ایشان، منتظر اقدامی شایسته و درخور شان و مکان این بانک ارزش آفرین هستند.


شایسته سالاری و تخصص گرایی همراه با ارزش به نیروهای نخبه سابق و به کار گیری نیروهای کارآمد، همراه با صبر سهامداران و تلاش مدیریت تازه، نوید بخش جبران آسیب جدی وارده به سرمایه ایثارگران با سرعت بیشتر است.


این مهم همراه با مدیریت جهادی و روحیه پیشرو می تواند بانک دی را به روزهای اوج خود برگرداند.


 


 

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی