قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

مراسم ستارگان پرفروغ برگزار می شود – |

مراسم ستارگان پرفروغ برگزار می شود – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان مراسم ستارگان پرفروغ برگزار می شود – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته .، در استمرار اجرای ویژه برنامه ستارگان پرفروغ، جشن تولد ۱۵ شهید فردا یکشنبه ۲۹ مرداد در فرهنگسرای خاتم (ص) برگزار می شود.

ویژه برنامه ستارگان پرفروغ با نگاه الگوسازی سبک زندگی شهدا، انتقال و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت میان نسل جوان، توجه به مضامین مطرح شده در وصیت‌نامه شهدا و ترویج فرهنگ و ارزش‌هایی چون ایثار، جهاد و شهادت اجرا می شود. این برنامه از طرف مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۸ با هم کاری معاونت فرهنگی اجتماعی منطقه با حضور جمعی از خانواده شهدا برگزار می شود.

در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان ابوالفضل بابایی،اسماعیل رستمی جارچی کندی،علی تقی دخت ،جمال مونی سرخی،حسین لطفیان،محمد با این وجود طورانی،سید موسی حسینی،عباس ذوالفقاری، غلامعلی اصفهانی، مجید امیری، محمد شوندی، مرتضی بهاالدینی، موسی انصاری و نادر خیراله زاده و مجید قربانخوانی، از خانواده های آنان تجلیل خواهد شد.

مدیحه سرایی مداح اهل بیت رضا پناهی، سخنرانی، اجرای سرود، قرائت زیارت عاشورا، بازخوانی وصیت نامه شهدا، خاطره گویی، برش کیک جشن تولد و تجلیل ازخانواده  ۱۵ خانواده شهید از نمونه بخش های مختلف این برنامه است.

ویژه برنامه ستارگان پرفروغ فردا یکشنبه ۲۹ مرداد از ساعت ۱۱ در فرهنگسرای خاتم(ص) واقع در شهرک ولیعصر(عج)، انتهای خیابان حیدری جنوبی، خیابان پژاند، بوستان لواسانی برگزار می شود.

امیدواریم این نوشته با عنوان مراسم ستارگان پرفروغ برگزار می شود – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

برای شما نیز جالب است؟  کلنا عباسک یا زینب(س) کرمانشاه چهاردهمین شهید مدافع حرم را تقدیم اسلام کرد
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی