قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

مزدوران آمریکایی نقره داغ شدند

مزدوران آمریکایی نقره داغ شدند

پیرامون فرهنگ مقاومت و حماسه در خبرها آمده است که

نیروهای ارتش سوریه و رزمندگان جبهه مقاومت از عصر روز قبلی مرحله دوم عملیات « فجر الکبری» را با نیت پاکسازی جاهای اشغالی شمال شرق استان سویدا و جنوب غرب استان دمشق در سه محور شروع کردند.


در محور در ابتدا، نیروهای سوری و مقاومت از منطقه راهبردی « تل دکوه» مواضع تروریست ها را هدف قرار دادند و بعد از درگیری های سنگین موفق به پاکسازی جاهای « رغیله، البقر، خربه الامباشی، الکراعه و رشته کوه های مکحول» شدند.

 

در محور دوم عملیات که از جنوب فرودگاه السین شروع شد، جاهای بئر مکحول، کوه السیس و جاهای بیابانی حد فاصل سد ریشه و کوه السیس بازپس گرفته شد. پیشروی در عمق این محور  دلیل شده تروریست ها در این محور در آستانه محاصره قرار گیرند.


 براساس معلومات انتشار یافته در محور سوم در شمال شرق استان سویدا جاهای « دیر النصرانی، رجم البقر، تلول سلمان، تلول فدیین، تل اصفر، اشهیب، ارتفاعات اشهیب شمالی، جنوبی، مفطره، ارتفاع مفطره، شنوان، ساقیه، القصر، ارتفاع بنات، خربه صعد، ارتفاع صعد، رسم عساف، علیان و الاصفر» از لوث وجود تروریست ها پاکسازی شدند.


  

۱۲۵ تن از عنصر های گروه های تروریستی جیش الاسود، احمد العبدو، جیش العشائر و مغاویر الثوره که به روش مستقیم به وسیله دولت آمریکا خدمات رسانی می شوند در جریان این درگیری ها کشته و زخمی شدند. در لیست کشته شدگان اسم « وائل عدنان الدلاتی» از سرکرده های گروه تروریستی « احمد العبدو» دیده می شود.

برای شما نیز جالب است؟  امکان اسکان بیش از 100 زائر راهیان نور در استان خوزستان امکان پذیر گردید


نیروهای ارتش سوریه و رزمندگان جبهه مقاومت در جریان این عملیات بزرگ توانستند ۳۵۰ کیلومتر مربع از مساحت آلوده به عنصر های تروریستی را در شمال شرق استان سویدا و جنوب غرب استان دمشق پاکسازی کنند.


 به نوشته مشرق، اگر نیروهای جبهه مقاومت از محور جنوبی کوه السیس قادر باشند خود را به منطقه الرحبه برسانند، تروریست ها در شمال شرق استان سویدا و جنوب غرب استان دمشق به طرز کامل محاصره می شوند. هم اینک فاصله نیروهای متحد با یکدیگر در این محور ۱۰ کیلومتر است.

 

به نوشته مشرق، در جریان عملیات ناگهانی ارتش سوریه و نیروهای مقاومت، کل مساحت تحت کنترل دولت در استان سویدا به ۹۳ درصد گسترش یافت و تنها ۷ درصد این استان در اشغال عنصر های تروریستی است.


 در این عملیات موفقیت آمیز ،امنیت فرودگاه راهبردی « الخلخله» در شمال استان سویدا به طرز کامل تامین شد و رویای تروریست ها برای اتصال جاهای اشغالی استان های درعا، دمشق و سویدا برباد رفت و به علاوه از طرف دیگر دیگر قابلیتی برای محاصره نیروهای سوری در استان سویدا نیست.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی